Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt hogyan magyaráznád a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt hogyan magyaráznád a férfiak részéről? Képtelen vagyok megérteni, mi a változás oka?

Figyelt kérdés

23 éves nő vagyok. Korábban nem igazán tetszettem a srácoknak. Pontosabban a külsőm tetszett nekik, de azt hiszem a komolyságom taszította őket, vagy nem tudom, de soha nem akartak igazán megismerni, csak a külsőm volt a favorit.


Most azt tapasztalom az elmúlt egy évben, hogy apasik ragadnak rám, de szó szerint. Van egy 6 éves kapcsolatom , őt nagyon zavarja ez, és engem is, és nem értem mi az oka.


Konkrétan:

Az elmúlt egy évben annyi férfi próbált közeledni, mint előtte 5 év alatt.


Úgy kezdődött, hogy az egyetemen kiszúrt egy csop.társ sarác, 1 évig állandóan hívogatott, keresett, érdeklődött, de soha nem vallotta be. Gondolom a párom miatt.

Egy új munkahelyre mentem, ahol az egyik biztonsági őr gyerek rendesen rám startolt, de 2 hónap után elment a cégtől. Amikor ezt megtette, közölte, hogy szeretne megismerni, mert neki nagyon bejön a stílusom. Őszinte, rendes lánynak lát, amit nem lát a mai lányokban.

Mondtam, hogy max barátok lehetünk, ő is eltült.

Volt egy kollegája, aki miután ő eltünt, állandóan bókolgatott nekem, hogy szép lány, meg próbált kávézni hívni stb.

Őt sem láttam szerencsére többé, mert másik álásom lett.


Most részt vettem egy továbbképzésen, ahol ott volt 2 tőlem idősebb férfi, olyan 30-32 év körüliek lehettek. Az egyik elkérte a számom egy tanfolyami dologra hivatkozva.


Azóta kétszer hívott, és nem azt érezteti velem, hogy a tanfolyam érdekli.


Nem kamu a kérdés, ez komolyan mind megtörtént velem az elmúlt 1-1,5 évben, és nem bírom megérteni most miért tapadnak ennyire rám?

Gyakorlatilag, ahova beteszem a lábam, valaki mindig rámtapad.


Szerintetek mi az oka? Komolyan, nem viccelek, kifejezetten zavar. Nem öltözködöm kihívóan, visszafogott vagyok. Nme vagyok sminkelős alkat sem. Egy natúr lány vagyok.


Még azt sem lehet mondani, hogy kihívóan viselkedem, véletlenül sem, akkor?


2012. jún. 5. 14:04
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
És a poén az egészben az, hogy van köztük olyan férfi, akiről az életben nem feltételeztem volna, hogy bejönne neki egy hozzám hasonló lány. Mert jóképű igencsak. És az olyanok a cicababákra hajtanak.
2012. jún. 5. 14:06
 2/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem egy nagy etvasz. Amelyik lány kicsit kinéz valahogy és nem kövér, arra rányomulnak a pasik. Pláne biztonsági őrök...pfff.
2012. jún. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
53%
esetleg linkelsz egy képet ha nem vagyok indiszkrét?
2012. jún. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Most mit ragozzam? Kanosak. Nagyon. Nem kell ezen meglepődni, a munkahelyeken mindig ez megy, sok helyen fel is próbálják egymást. A nők gyilkolják egymást, a férfiak kibeszélik, hogy melyiket lenne jó megdugni, néhányan pedig dugnak is. Azt hozzáteszem, hogy nagyobb részük nős/férjezett, de ez nem szokott gondot okozni.

Ezt okozza a zárt közösség.

2012. jún. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Egy csaj haverom jut eszembe erről. Lány koleszos volt, a tipikus nem túl szép csöndes lány a sarokban, akit senki nem vesz észre, és aki csak megy a szobatársak után, ha hívják. Aztán eltelt pár év, és azok az emberek, akik akkor le sem szarták, hirtelen elkezdtek érdeklődni iránta, pedig a csaj nem változott szinte semmit, talán leszámítva, hogy hosszabb lett a haja.


A különbség annyi volt, hogy a srácok kezdtek el komolyodni és másmilyen értékek után érdeklődni egy nőben. Nem a kuka halat látták benne, hanem észrevették azokat a nüanszokat, amik miatt a csaj hihetetlen kisugárzással és karakterrel rendelkezik. Nekem ez azért volt tanulságos, mert engem első találkozásra is megfogott a csaj, mai napig is megvan a vonzalom (kölcsönös is volt, mint kiderült bár nem jöttünk össze soha). Amikor ezekkel a srácokkal még középsuliban beszélgettünk, hogy melyik csaj milyen jó, akkor nem egyszer megemlítettem, hogy nekem ő mennyire tetszik. Ilyenkor mindig értetlen és meglepett arcokat kaptam, mondván "te tudod, legalább csajokon nem veszünk össze". Aztán meg jöttek hozzám, hogy basszus ez mennyire jó nő. A csaj mai napig emlegeti, hogy mennyire jól esett neki anno, hogy volt, aki észre veszi és hogy előttem senki sem tekintett rá nőként, azóta meg...


Szerintem a különbség nem feltétlen benned van, hanem most olyan emberek vesznek körül, akik vevők rád. A stílusod valószínűleg nem jött be a 17 éveseknek, de a harmincasoknak igen. Hogy mitől pont az elmúlt egy-másfél évben csúcsosodott ki, nem tudom, de ez lehet a véletlen is, vagy csak most kezdtél el jobban ilyen emberek között mozogni. 23 éves vagy, ha mondjuk diplomás vagy, akkor azt nem rég szerezhetted, így gondolom az elmúlt egy-két évben kezdtél el dolgozni, azaz ebben az időszakban mozogsz ilyen emberek közt. Nekem ez a tippem.

2012. jún. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
De korábban miért nem tapasztaltam?? Az előző munkahelyemen több ember között mozogtam és ennyire nem volt feltünő. Nem tapadtak rám, hogy állandóan hívogassanak minden szarért, mert ahhoz van kedvük, közben meg a hülye is átlátja a dolgot.
2012. jún. 5. 14:20
 7/17 A kérdező kommentje:

Ne haragudjatok, de a kérés ellenére, képet nem muanék, ez nem önreklám akar lenni, szóval teljesen lényegtelen a kinézetem.


Kedves Utolsó!

Van ebben valami, bár korábban is érett emberek között dolgoztam, mivel még nincs meg a diplomám, mellette dolgozom.


De elsőre hogy a fenébe lehet kiszúrni így valakit?? Most pl a továbbképzésen a srác egyszer beszélt életében velem, előtte soha nem láttam, és ahogy megkapta a számot élt is vele, nem egyszer már. Még sajnos találkozni fogunk, lesz még egy alkalom. És teljesen úgy beszél, mint aki lelkesen várja, hogy újra lásson.


Csak nem értem, mert mint mondtam, nem vagyok bombázó, átlagos lány vagyok.

2012. jún. 5. 14:26
 8/17 anonim ***** válasza:
Szerintem az is benne lehet, hogy abban a korban vagy, hogy kezdesz nővé érni. Ezek olyan apró változások, amiket te nem veszel észre magadon, és van akinél pozitívak, másnál negatívak. Lehet, kicsit más lett a tartásod, picit más ruhákat veszel fel, erőteljesebb a jelenléted. Ezek megfoghatatlan dolgok, de sokat számítanak.
2012. jún. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Most jut eszembe, a legszebbet ki is felejtettem, ami magasan viszi a pálmát nálam, az tényleg durva volt.


Tavasszal egy 2 hónapos tanfolyamra jártam. Egyedül voltam nő 32 férfivel+ az oktató srác


Teljesen elvoltam a többiekkel, nem néztek ki vagy ilyesmi, befogadtak. Nem volt semmi. Eljött a vizsga ideje, szóbeli volt.

Az oktatónknál+ egy kérdezőnél szóbeliztünk. Állok fel, hogy megyek feleni, amikor az oktatónk elsuhan mellettem (kávéért ment) és mosolyogva megjegyezte, sok szerencsét. Érdekes volt, hogy a többieknek nem mondta, pedig azok srácok voltak. Felelt közben már ott volt. A hölgy kedvesen kérdezett, ő meg csak mosolygott rám.

Ami kiverte nálam a biztosítékot, hogy adják át a bizonyítványokat, amikor a hölgy megkérdezi, hogy tényleg x szakon tanulok az egyetemen? Ledöbbentem, hogy honnan tudja? Senki nem ismer itt és én nem beszéltem erről. Mondom, igen. Erre az oktató rámmosolygott és mondta a hölgynek, hogy én mondtam.

Másnak fb-on ott az ismerősnek jelölése, felkért ismerősének.


Olyan 35 krüli lehetett. Azért ez fura volt, honnan tudta mindezt rólam?


A mai napig agyalok, ha eszembe jut. És az az érdekes, hogy összebarátkoztam ott pár férfival, mert egyedül kihez szóltam volna, és még nekik is feltünt, hogy honna tudta ezt rólam?

2012. jún. 5. 14:37
 10/17 anonim ***** válasza:

Ez más, egyedüli nőként te leszel A nő, így egyértelmű a plusz figyelem. A fb-ot vagy iwiw-et ügyesen használva elég könnyen ki lehet következtetni dolgokat, ilyet én is csináltam. Rád keres és elég, ha van valami kapcsolati szál, ahol mondjuk egy közös képen szerepelsz egy haverjával, aki arra a szakra jár, vagy egy hozzászólás.


Egyébként abban is emlékeztetsz a lány haveromra, hogy neki is örök problémája volt az ilyen közeledések kezelése.

2012. jún. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!