Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A laza kapcsolat és a szexkapc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A laza kapcsolat és a szexkapcsolat ugyanaz? Mi a különbség?

Figyelt kérdés

2016. nov. 6. 16:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát nálam nem ugyanaz. Szexkapcsolatnál tényleg csak szex van, semmi együtt alvás meg együtt ébredés meg ilyesmi. Csak az igényeink kielégítése a cél.

Laza kapcsolatnál többről van szó, ott lényegében minden ugyanaz mint egy sima kapcsolatnál leszámítva azt, hogy nincsenek komoly érzelmek meg egymással tervezgetés. Elvagyunk amíg jó, aztán szétválunk ha úgy adódik. Viszont erre kevés ember képes, sokan a közösen töltött minőségi idő hatására elkezdenek hamar kötődni. Én laza kapcsolatban egyszer voltam, egy szakítás után. Akkor kb minden érzelmet kiölt belőlem az exem, jól működött a dolog.

24L

2016. nov. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én még nem hallottam így hogy laza kapcsolat, de szerintem igen. Én szexkapcsolatnak vagy kúrókapcsolatnak szoktam nevezni.
2016. nov. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszi :)
2016. nov. 6. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!