Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az gáz, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az gáz, hogy a párommal tudjuk egymást nézni telón egy programmal, hogy éppen hol van?

Figyelt kérdés

Kb egy éve szedtuk le a programot, de csak poenbol tobb haverunkkal.

Mar csak ketten hasznaljuk.

O is tudja nezni, hol vagyok meg enis őt.


2016. nov. 7. 12:53
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
72%
Elég furcsa.
2016. nov. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Ez ugrik be így hirtelen


[link]

2016. nov. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem cuki. Ha őszinte a kapcsolat, nem kell semmit takargatni, akkor ebből sincs gáz.
2016. nov. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
16%
Nekem is kéne ilyen alkalmazás :D
2016. nov. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
64%

Tiniknek szórakozni jó.

Normális kapcsolatban meg a kapcsolat végét jelenti.

2016. nov. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
65%
Elég értelmetlen. Ha tudni akarom, hol van, megkérdezem. Ha meg nem hiszünk egymásnak, az elég szomorú.
2016. nov. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
74%
Egyszerűen szánalmas.
2016. nov. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
68%

Ilyet mi is csináltunk. Mindketten iPhone-osok voltunk, és a Find Friends alkalmazással tudtuk nézni, hogy hol a másik. Ritkán használtuk, inkább csak arra, hogy a másik milyen távol van, amikor egymáshoz menetünk.


Na de történt egyszer egy szép téli délelőttön, amikor betegen feküdtem otthon, a drága szerelmem pedig elvileg egy buli után az első vonattal hazament vidékre. Nem vagyok egy féltékeny, csontrol freak típus, de egész éjszaka rossz előérzetem volt. Ébredés után ránézek a telefonomra, erre látom, hogy Budapesten tartózkodik egy családi házban.


Na, az az érzés felbecsülhetetlen... :D

2016. nov. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
55%
Bár engem minden életkorban taszítana az ilyesmi, el tudom képzelni, hogy tinik ezt viccesnek, szórakozatónak találják. Felnőtt emeberek között mindenképpen több mint kínos, bármilyen okból is használatos. Én ezt az állandó csekkolgatást sem értem, meg a facen a hisztit, ki mikor mit lájkol, mit tölt dfel, nézegetni az exet, vagy az aktuális partner exét. Folytonosan írogatni, víberenli, hívogatni, az ember már lélegzetvételnyi szusszanáshoz sem jut. Én magam még abban az időben szocializálódtam és alakítottam ki a legtöbb társas kapcsolatomat, amikor annyit lehetett megbeszélni, hogy 6-kor a nyugatinál az óra alatt, oszt' jónapot. Emlékszem mekkora szám volt, mikor bekötötték a vonalas telefont:) Nem arról van szó, hogy nem haladok a korral, idős sem vagyok, de én isten az atyám agy*aszt kapnék, ha valaki ennyire bekorlátozna és ellenőrigetne még akkor is, ha szerinte ez voltaképpen cuki. Szerintem inkább paranoid. Rengeteg találmányt inkább tartott volna meg magánk a kreatív alkotó. Semmi értelme, így is alig maradt már egy hangyányi privát szféra az embereknek. Még a tinédzser gyerekemet sem ellenőrizném ilyen módom, nemhogy a társam, akiben feltétel nélkül megbízom.
2016. nov. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
ilyenkor örülök, hogy nincs okostelefonom.
2016. nov. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!