Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki ért egyet ezzel a számmal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki ért egyet ezzel a számmal?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=YH09i4v6wXI


Szerintem az egyik legnagyobb igazság!


2016. nov. 7. 22:22
 1/9 anonim ***** válasza:

2ARC hitelesebb.


Közepes szám ez SBM-től, egyedül az poén mikor bemutatja a követelőző csaját az első versszakban "vegyünk egy új cipőt..." (padon, vegyél nekem)

2016. nov. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
kidobott a csajod?
2016. nov. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem dobott ki! Sose volt csajom mivel nekem sosem volt szükségem a párkapcsolat nevű baromságra...
2016. nov. 7. 22:35
 4/9 MolotovPunk ***** válasza:

Anno jó kis sláger volt ez. :)

De kb 9-10 éve nem hallgatok már nagyon rap zenét.

Egyébként Szabi szerintem itt arra gondolt (kicsit mókásan) ha nincs szerelem,akkor nincs sírás.Ha nem vagy szerelmes akkor nincs gond,mert ha az vagy akkor a csaj kihasználhat...legalábbis,ha egyoldalú a love. :)

2arc még létezik amúgy?Rég nem hallottam felőle.Új albuma van egyáltalán?Csak,mert nagyon eltűnt.

2016. nov. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

#4


Van, de elég gyengusz. Bár az is van már pár éves, de valahogy nem olyan mint régen, kicsit olyan mintha elfáradt volna.

2016. nov. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Na akkor itt kérek meg mindenkit, hogy ne magáról az előadóról vagy a számról nyilatkozzon hanem a mondanivalójáról! Ha szám érdekelne akkor a zenés topicba írtam volna ki...
2016. nov. 7. 22:45
 7/9 anonim ***** válasza:
Genya.
2016. nov. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
69%
Ó egy önérzetes kérdző, de eredeti.
2016. nov. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szomorúan látom, hogy eddig még senki se a kérdésemre válaszolt...
2016. nov. 7. 23:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!