Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ezzel a számmal üzenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ezzel a számmal üzenni akart valamit? Nem szokott zenéket küldeni. L/17

2015. jan. 18. 16:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Ki?
2015. jan. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy mit lehetne ezzel az összevissza értelmetlen és összefüggéstelen szöveggel valamit is üzenni.

Van akinek ez tetszik, de nekem biztos nem.

Szerintem csak kíváncsi, hogy kedveled-e ezt a stílust.

Milyen témájú beszélgetés közben küldte?

2015. jan. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak úgy küldte. Felébredtem, láttam, hogy írt, és ez a szám volt az. Amúgy számomra is nehezen értelmezhető, ezért kérdeztem, mert nem igazán értem miről szól..
2015. jan. 18. 16:40
 4/5 anonim ***** válasza:

Vagy beled szeretett (ha eddig nem a baratod volt hanem csak ismerkedtetek) es ez egyfajta vallomas higy most mar tobbet erez csak epp fél, hogy nem igazan alkalmas a szerelemre (faragatlan herceg = balfek, erdemtelen pasid lenne es csak te latod hercegnek:-))

Vagy ha te szerelmes vagy bele es ezt tudja vagy epp egyutt jartok...akkor esetleg nem vitatkoztatok valamin? mert akkor meg lehet epp kisse kiabrandult magabol (reszben beloled is talan).


Ejjel sokan hallgatnak szerelmesen zenet es hajlamosak az oket magukkal ragadot csak a hangulata miatt elkuldeni annak aki tetszik nekik, akire vagynak, akire epp gondolnak vagy gondolnak de elerhetetlennek tartjak stb. lehet csak egy-ket sor fogta meg a dalbol vagy a dallama es azt meg nem biztos hogy kideritheted hogy pl. melyik sor...ha meg rakerdezel rosszul eshet neki hogy "nem ugyanazt erted".

Javaslom: ha tetszett a zene ird, hogy tetszik ha jobban belemennel az elemzesebe akkor tedd azt pl. nagyon tetszik az a sora...vagy tetszik a rajzhalom a klipben. akarmi.

A kapcsolatotokat meg csak te tudhatod hol tart es ha ugy erzed erre valaszul te is kuldenel valami szamodra kedves szamot (ami netan magadat adja vagy ot juttatja eszedbe akkor rajta kuldj te is egy linket ;-))

Ez jateknak is jo legalabb a zenei izlesetek hasonlosaga vagy kulonbozosege kiderul.

2015. jan. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oh, utolsó nagyon köszönöm a válaszod. Majd küldök neki én is zenét. Egyébként csak barátok vagyunk, de már voltak arra utaló jelek, hogy szeretne többet is, csak kicsit bonyolult fiú, nem mindig értem mit akar. :)
2015. jan. 18. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!