Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kissé igénytelen az anyósjelöl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kissé igénytelen az anyósjelöltem és ez kihat a kapcsolatomra is. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Rossz ezt így leírni mert alapvetően jó a kapcsolatunk, soha egy rossz szót nem szólt hozzám és szinte a gyerekének tekint. Szerintem ezt nem sokan mondhatják el az anyósukról.

A barátom az anyjával lakik és nem is fog elköltözni mert 2 külön ház van ott ahol élnek, csak mivel ketten voltak sok éven keresztül ezért praktikusabb ha egy házat használnak. Mivel a másik házban nem lakik senki, nem fűtik és úgymond raktárnak, lomosnak használják már fel kellene újítani, hogy újra lakható legyen. Szerintem erre majd akkor fog sor kerülni ha egyszer összeköltözünk.


Na és az a helyzet, hogy a barátomnak nincs ideje takarítani mert reggeltől estig vagy éjszakáig dolgozik, viszont az anyukája 0-24-ben otthon van. Mindig mondja, hogy sokat dolgozik a ház körül de valójában nem tudom, hogy ez miben nyilvánul meg. Vannak haszonállataik, na de szerintem azokkal nem kell egész nap foglalkozni, azért nincs olyan sok. A házban szerintem sosem takarít ki (azon kívül, hogy felmossa a padlót). A konyha már elég régóta tabu téma, oda nem mehetek be. Nincs kimondva de ha akarok mondani neki valamit vagy bármi, mindig ő jön ki és érzem, hogy nem akarja, hogy bemenjek. A múltkor mégis bementem és borzalmas látvány volt. Óriási kupi, minden szétpakolva, a padlón 2 napos krumplihéjtól kezdve a nem tudom micsodáig minden volt, a gáztűzhelyen nem tudom hány hetes, hónapos kosz ahogy kifutott vagy lecsepegett a kaja, üres flakonok meg minden. Még jó, hogy nem vagyok finnyás. Az előszoba is borzalmasan néz ki, az ajtófélfákról le van kopva a festék és több szín látszik alatta, a fehér bútoron végigcsepegtetve valami már nem tudom mióta, meg a fehér bútort amúgy se könnyű tisztán tartani de azokat már meg se lehet takarítani normálisan. A járólap mindig cipőnyomokkal van tele, főleg ilyen esős időben mert sosem húzzák le a cipőt. Tömény tisztítószeres vízzel szokta felmosni de szerintem ez nem jó ötlet mert előbb-utóbb megeszi a sok vegyszer. A fürdőkád is koszos, nincs bekötve a melegvíz sem. Az ablakok nem zárnak rendesen, mindig hideg van télen pedig van két cserépkályha a házban, de csak az egyikben gyújt be. Nem tudom miért mikor van tűzrevaló. A bokáig érő sárban képes kimenni papucsban és nem baj, hogy a zoknija is már tiszta sár. A ruhaszárítója tönkrement és a széken szárítja a ruhákat de úgy, hogy többet tesz egymásra. Hihetetlenül be tud büdösödni ettől. A porszívó elromlott már több éve és sepregetni kell, de azzal a seprűvel amivel az udvaron is. Egy felmosóvedér van aminek a csavarója kicsit el van törve és alig lehet kicsavarni a felmosót. Büdös is van néha.

Ha vendég jön hozzájuk és behívják komolyan én szégyellem magam helyettük. Furcsa de csodálom, hogy még egyikünk se kapott el valami fertőzést. Bocsánat ha valakit megsértek de néha már úgy érzem, hogy egy cigányputri a ház. Itthon nem ehhez vagyok hozzászokva. Nálunk naponta porszívózunk, felmosunk, hetente törölgetünk és minden évszakban egyszer nagytakarítás van. Nálunk lehet zokniban vagy mezítláb járkálni. Szerintem az a kosz nem egészséges. Én többször felajánlottam, hogy segítek takarítani de nem kell. A barátom szobáját nagyjából kitakarítom de normális eszközök nélkül nem nagyon tudom. A többi helyiséget nem akarom magamtól mert az hülyén jönne ki hiszen nem is lakok ott.

Sokszor már emiatt nem akarok oda menni... rosszul érzem magam abban a környezetben és a hangulatom is rossz miatta. De a barátomat szeretem és hiányzik ezért kénytelen vagyok menni. Nyáron nem ilyen vészes a helyzet mert legalább nincs sár meg hideg és nyitva vannak az ablakok.


2016. nov. 7. 23:48
 1/5 anonim ***** válasza:
2%
Szerinted van, aki ezt mindet vegigolvassa?????
2016. nov. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Unatkoztam, végigolvastam, nem drasztikus 3 perc az életedből. Ezt az első válaszolónak üzenném

Kérdezőnek meg hát, nem tudom... El kell fogadnod a helyzetet, és majd ha odaköltözöl és tiétek lesz a másik házrész, ott úgy és annyit takarítasz amennyit akarsz :) Csak az anyós ne menjen be sáros lábbal, attól még továbbra is félhetsz

2016. nov. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
69%
Nezd ha jot akarsz, akkor menekulsz. Aki ilyenben nőtt fel az ritkán lesz igényesebb. Az én volt anyósom dettó ugyanez, sőt meg egy hajlektalant is befogadott a hazaba. Nem is mentem többé. A fia ugyanez lett. A tisztasag fogalma annyira mast jelentett szamara hogy nem is ertette mirol beszelek.
2016. nov. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Előzzük meg a következő öt évre való kérdéseid halmazát ugyanerről a témáról, tehát pénzt tenni a másik ház felújításába, és ne adj isten' még oda is költözni, eszedbe ne jusson. Azt meg, hogy összeköltözéskor majd újranevelsz és szocializálsz egy ilyen igényszinthez szokott embert, szintén előre felejtsd el. Sok ide kiírt kérdést és életbeli bosszankodást spórolsz meg, ha még időben az agyadhoz kapsz. A barátod meg menjen hozzátok. Tudod, ki járkálna oda egyfolytában ilyen körülmények közé.
2016. nov. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
69%

Nehogy odaköltözz!!!

Mi az hogy nem mehetsz be a konyhába majd ő kijön??? Atya úristen!!!

Be leszel szabályozva rendesen.

Egyébként meg igénytelen állatok akik így élnek, ha te is így szeretnél akkor csak hajrá! Ha nem, én a belyedben komolyan elgondolkoznék, hogy érdemes e a kapcsolatot folytatni, mert aki ebben nőtt fel annak ez a normális!

2016. nov. 8. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!