Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti veletek már előfordult ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti veletek már előfordult ez?

Figyelt kérdés

Srác: Szeretlek

Lány: Kell nekem egy kis idő..


*Egy kis idő után*


Srác: Szeretlek

Lány: Sajnálom, barátom van.


2016. nov. 8. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:
persze... nincs kis idő... nem lehet
2016. nov. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem eddig ilyen volt hasonlóban (netes ismeretség) :


Srác: Találkozunk valamikor?

Lány: Hát még idegen vagy, nem is ismerlek...


Később pedig:


Srác: Találkozunk valamikor?

Lány: Nem, már van barátom, akit neten ismertem meg :D (érezhetően gúnyosan)

2016. nov. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én egy fiú leráztam már ezzel (szégyellem is, de nem akartam megbántani azzal, hogy nekem nem tetszett, nem éreztem iránta semmit).

Tehát szerintem ez gyakorta egy lerázós szöveg, hogy egy kis idő kell... De volt már olyan is, hogy tényleg csak egy kis idő kellett, akkor viszont találkozni akartam vele, csak még összejönni nem...kis idő után végül össze is jöttünk és nagyon szerelmes lettem belé.

2016. nov. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez többnyire lerázó szöveg, ugyan úgy mint a "most nem akarok barátot" meg hasonlók. Ugyan akkor nem minden esetben, mert volt már olyan aki ezt mondta hogy idő kell és később meg ő mozdult rám... az már más kérdés hogy az egy év múlva volt addigra meg már a facom kivolt azzal hogy loholok utána.
2016. nov. 9. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!