Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tiszta szívemből szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tiszta szívemből szerelmes vagyok egy fiuba de nem éreztem jól magam vele hogy lehet?

Figyelt kérdés
Csinos,pénzes,finom,komoly,kedves,jószívű,helyes egy igazi àlompasi de feszélyezve éreztem magam vele alig mertem megmukkanni még enni sem mertem előtte pedig vett nekem kaját.Tök gàz vagyok nagyon szeretem de akkor mi lehet velem?:)
2016. nov. 10. 10:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%
Idegesít téged, hogy te nem tudsz olyan jó lenni, mint ő.
2016. nov. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
75%
Ez a leírás pont rám enged ismerni :D Amúgy a pénz miért a második a sorrendben? Ez gyanús :D De jóhiszemű leszek, hogy ne pontozzanak le, bizos arab vagy és jobbrol balra olvassuk a fotossági sorrendet xD
2016. nov. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
72%
Pénzes...az aztán az erényes tulajdonság...
2016. nov. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%

13 korodig ne foglalkozz fiukkal szerintem.

De inkább 33 ahogy látom.

2016. nov. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%

Nem szereted.

Csak szeretnéd szeretni, mert gondolom, örülsz, hogy kifogtál egy pénzes fiút, aki nem is bunkó.

2016. nov. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
82%
Csinos,pénzes eddig tudtam olvasni...:). Te azt sem tudod mi az a szerelem, csak egy toprongyos k**a vagy ennyire egyszerű amúgy saját magad miatt nem érzed magad jól vele, mert érzelmileg egy nulla vagy puszi!
2016. nov. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
82%
Amúgy szerintem hagyd ezt a pasit, mert szerintem nem Máltai szeretet szolgálat, menj el dolgozni !
2016. nov. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
76%
Csak szeretnéd szeretni, de NEM szereted. Max annyi előnyét látod a pasiban, hogy van pénze, jól néz ki, de semmi egyéb.
2016. nov. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
60%

Ha tényleg tiszta szívből szerelmes lennél belé, nem lenne ez az érzés. Én is ismerek csinos, pénzes, komoly, jószívű embereket, mégsem szerettem beléjük, mert nem volt meg az a közös hullámhossz vagy szikra. (Ki hogy nevezi.)

Az igazit onnan ismered meg, hogy kötöttségek nélkül mersz vele beszélgetni, teljesen őszintén, tudod.

Nem mersz előtte enni? Az igazi, tiszta szívből szeretett ember előtt még olykor-olykor be is fingik az ember...

Nem lehet, hogy csak a tulajdonságai tetszenek, de egyébként nem érzed hozzád valónak a srácot?


21/L

2016. nov. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
76%
A kérdező csak attól fél, hogy elveszíti a jó partyját, ezért még magának is bemeséli, hogy szerelmes!
2016. nov. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!