Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Magabiztos fiúk! Miért néztek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magabiztos fiúk! Miért néztek akkor egy lányt, ha azt hiszitek, hogy nem látja?

Figyelt kérdés
Nem hiszem, hogy félénkségből, hiszen egy olyan férfiról van szó, aki magabiztos, tisztában van vele, mennyire jól néz ki, viszont észrevettem, hogy mikor én is nézhettem volna, elfordult, majd mikor már azt hitte nem láthatom felém fordult és nézett.
2016. nov. 10. 18:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez a nézés dolog olyan hülyeség, én összevissza nézelődök általába, valaki jelnek veszi valaki nem, itt a lényeg, hogy egy nézés semmit se számít.
2016. nov. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%
Az elsőnek amúgy igaza van, ez a nézés dolog a mi mániánk, a nőké. :D Elárulok valamit: ha látod, hogy téged néz, akkor éppen ránézel, tehát látja, hogy nézed.... :D
2016. nov. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Utolsó, valamit félreértettél. Nem azért nézett rám, mert én néztem. Hallottál már perifériás látásról?
2016. nov. 11. 21:27
 4/4 Templeton Peck ***** válasza:
Szociológiai szerint jel, ha nézésével finoman tudatja, hogy bejön a másik...
2016. nov. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!