Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 22-28 közötti lányok, nők! Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22-28 közötti lányok, nők! Ha egy férfi bókol nektek, beszélget veletek, akkor tényleg azt hiszitek, hogy akar valamit?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 21. 14:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem. Ez még semmit se jelent.
2016. ápr. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem, majd ha a szemembe mondja, hogy akar tőlem valamit, akkor elhiszem, de addig nem képzelek bele semmit a dologba. 23L
2016. ápr. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ezek szerint csak engem áldott meg az ég ilyen kolléganővel. Ide-oda szervezés miatt egy részlegre kerültem bő egy hónapja egy hölggyel. Mint kiderült van egy közös hobbink - ne röhögjön senki - a bonbon készítés. Erről elég sokat beszélgettünk, meg én is érdeklődtem róla, hogy pl. honnan rendeli a csokit, vagy mit szeret legjobban a "bonbonozásban". De hát az ilyen dolgokról bárkivel beszélek, akivel lehet. Néha pedig tettem neki kedves megjegyzést, ha valamit jól oldott meg, vagy pl. egyszer megdícsértem a táskáját(!). De ugyanezt a férfiakkal is megteszem. Úgy gondoltam ebben nincs semmi.


Hétfőn sok dolgom is volt és másik kollégákkal beszélgettem, és később megkérdezte, hogy mi bajom van, miért nem vele beszélgetek inkább, meg hogy hogy telt a hétvége. Mondtam, hogy hát mással is szoktam, meg dolgom is sok van és köszönöm, nagyon jól, a kedves feleségemmel kettesben kiruccantunk és remek volt. Utána nem szólt hozzám. Mint egy másik kollégától meg tudtam ő megsértődött, mert ő eddig azt képzelte, hogy én őneki udvarolok, és most ezzel a feleséges kommenttel megbántottam(!). Hogy akkor minek közeledek(!) hozzá, ha szeretem a feleségem, mert mivel ezt eddig nem mondtam, ő nem úgy gondolta.


Gondoltam elég azt tudni, hogy van feleségem, nem kell külön kihirdetnem, hogy szeretem és nem akarom megcsalni. Főleg, mivel neki is van élettársa.


Azóta sem értem, de állítólag az így van, az a férfi beszélget nőkkel, meg mond nekik kedves dolgokat, aki dugni akar. Nekem ez új. Vagy ha beszélgetni akarok valakivel, aki nő, akkor azzal kezdjem, hogy figyelj, nős vagyok és boldog, nem akarlak megdugni, csak veled is szóba elegyedek, mint az összes többi férfi kollégával?


Vagy ő különösen "hülye" lehet?

2016. ápr. 21. 16:02
 4/6 Sunshinedoll ***** válasza:
Nem.
2016. ápr. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, az esetek 90%-ban, ha egy pasi "szépeket" mondott nekem, az biza idővel tudtomra is hozta, hogy jó lenne, ha mi ketten...

Ne légy ilyen szigorú, lehet, hogy csak reménykedett benne, hogy jobban megismeritek egymást, nyilván szimpatikus vagy neki. És most kicsit összetörted. Vagy nem tudom. :D Azért még hülyézni nem kell.


Egyébiránt nekem is van egy férfi ismerősöm, régóta beszélgetünk facén, nős, gyereke van. Soha nem lépte át a határt, pedig már egy éve beszélgetünk. És mikor ezt másoknak mondom, mindig megrökönyödnek, hogy "de hát mi a fenét akar tőled? Szóval nem ő van ezzel így egyedül.

2016. ápr. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért érti félre, mert ritka az olyan férfi, amint te. Nekem az a tapasztalatom, hogy a férfiak többsége nem ismerkedik csak úgy. Csak akkor érdeklődik egy nő után, ha többet szeretne tőle. Valószínűleg ez a hölgy is ilyenekkel találkozott eddig, ezért lepi meg. De mondjuk megsértődni ezen felesleges és hülyeség.
2016. ápr. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!