Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen flegmák a magyar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen flegmák a magyar lányok?

Figyelt kérdés

Én forgok rossz körökben, vagy tényleg egyre rosszabb a helyzet évről évre szociális téren? Már nem olyanok a lányok mint régen. Ami nekem hiányzik az az , hogy kicsit sem tapadnak. (biztos én vagyok szar pasi, csak hogy előre megetessem a trollokat) Régen mintha jobban tapadtak volna.


Biztos én forgok rossz körökben.


2016. nov. 11. 07:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én olyan vagyok mint régen.
2016. nov. 11. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Talán...De csak talán...Felnőttek azóta ezek a lányok?:o
2016. nov. 11. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
11%
Ez hazugság! Magyar lányok/nők mind földre szállt angyalok!
2016. nov. 11. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
47%
Mert megtehetjük. Meg mert nem vagyunk ragasztók, hogy tapadjunk.
2016. nov. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

Mi az,hogy tapad?



És mikor régen? Hány éves vagy, hogy annyira tudod, mi volt régen?

2016. nov. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem komolyan, sokat járok külföldre és a belga-német csajokkal, emberekkel jobban kijövök mint itthon a 10 éves barátaimmal, családommal.
2016. nov. 11. 09:47
 7/12 anonim ***** válasza:
66%
Attól, hogy nem tapadnak, mint a piócák, nem flegmák. Gondolom, a régent arra értetted, hogy tini korukban. Akkor még nem nők voltak, csak kislányok, vagy max. ilyen 20 éves csitrik, akiket b.tattak, ha nem volt pasijuk x éves korukban. és tartásuk sem volt. Közben felnőttek, megtanulták a saját értéküket, és most nem fognak mindenféle jöttment pasi után futkorászni.
2016. nov. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
csajokról ne is beszélve.
2016. nov. 11. 09:47
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Talán nem 10 évesekkel kellene barátkoznod.
2016. nov. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nyugatabbra máshogy élnek, ezáltal másogy viselkednek. Menj el a távol keletre. Ott még ennyire se fognak tapadni.
2016. nov. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!