Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez tényleg gáz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez tényleg gáz?

Figyelt kérdés

A pasim punk ezért sokan fújzonak (a haja miatt). Pár barátnőm is mondja mindig h "fúj, hogy tudtál összejönni egy ilyennel?" meg hasonlókat. Néha én vágom a haját meg ha kéri akkor festem (fodrász vagy kozmetikus akarok lenni :D) és ha ott vannak a barátnőim akkor is folyton csak piszkálnak, hogy "úristen minek csinálod meg neki? így olyan ronda" és elegem van ebből, hogy ezt csinálják. Már párszor szóltam nekik érte h ha nem tetszik akkor így jártak. Össze akarnak hozni egy másik pasival nemrég kavartak is szóval összevesztem azzal aki most van de már kibékültünk és mondtam neki, hogy ne higgyen nekik. Mit csináljak? És tényleg gáz?

15/L


2010. ápr. 28. 18:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
18:56 15 évesen tudod is miről szól ez a skinhead és punk dolog mi? :) undorító dolog az amit a divizió88 művel. PUNKS NOT DEAD!
2010. ápr. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

szerintem egyátalán nem gáz:Dnekem tetszenek a punk hajak,meg a punk zene is:Dés az ilyenek tényleg nem igazi barátnőid.mondd el nekik,hogy nem nekik kell szeretniük őt,hanem neked:)és szard le a véleményüket.

15/L

2010. ápr. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Már megmondtam nekik h nem érdekel a véleményük...de ők akkor is össze akarnak hozni azzal a másikkal :S


Am engem nem nagyon érdekel h mások mit gondolnak a punkokról felőlem küldözgetheted azokat a számokat, nem nagyon érdekel ;)

2010. ápr. 28. 20:52
 14/15 anonim válasza:
Szerintem beszéld meg velük , úgy hogy érezzék , hogy ez most tényleg komoly, utána nem fognak bántani vele ha igaz barátnők.Amúgy nagyon tetszik hogy nem p*csaként azon gyötrődsz hogy ezért most elhagyd -e , és meg se fordul a fejedben , hmm örülök hogy boldog vagy valakivel :)
2010. ápr. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ha nem képesek elfogadni nem igazi barátnők és kész.
2010. ápr. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!