Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem múlik el a féltékenységem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem múlik el a féltékenységem az exe miatt (? )

Figyelt kérdés

Barátommal 14 hónapja vagyunk együtt. Nagyon szeretem, és érzem,hogy ő is engem, de hihetetlenül féltékeny vagyok a volt barátnőjére,és nem tudom enyhíteni.


Tudom,hogy én vagyok a hülye, de a barátom belépve maradt a facebookjába és megnéztem régi képeit az exével, meg beszélgetéseiket.. és nagyon rosszul érintett, mert nekem feleannyi szép szót nem mondott, mint neki, meg képünk alig van.. Ők 3 hónapot voltak együtt, de úgy érzem,hogy többet adott neki, mint nekem a 14 alatt. Meg ahogy nézem,teljesen hasonlítok a lányra. Nemrég régi kapcsolatainkról beszéltünk, és mondta,hogy ha én nem lennék, akkor ő lenne az egyetlen exe, akivel összejönne mégegyszer.. Ez is nagyon bántott, de előtte próbáltam normálisan reagálni rá.


Ezekről a belső félelmeimről nem tud a barátom, és nem is szeretném, ha tudna. Ezt úgy érzem,hogy nekem kell elintéznem magamban.De iszonyatosan rosszul érzem magam, szinte minden héten megnézem a csaj képeit, hogy ő miben és miért jobb,mint én? Tudom,hogy beteges és nagyon nem normális, de nem tudok mit csinálni..


Ti voltatok már hasonló helyzetben vagy tudnátok tanácsot adni?


2016. nov. 12. 23:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez tönkre fogja tenni a kapcsolatotok. Legyen több önbizalmad ne hasonlítgasd magad valaki mással, és már ettől önmagában sokkal vonzóbb leszel neki.
2016. nov. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
40%

kezdj el edzeni.

és akkor legalább testben tuti odavered majd a bigét.

főleg ha nyáron bikiniben is fullos testű leszel.

ha most kezded nyárra meg is valósíthatod.

2016. nov. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%
Volt egy barátnőm 2 évig. Mindent megtettem érte de aztán mégis szakítottunk (nem megcsalás meg ilyesmi egyszerűen nem működött így szakítottam vele). Külön voltam 5 hónapot,voltam ezzel-azzal aztán újra találkoztam valakivel. Na ő most a barátnőm, 4 hónapja. Igazából negyed annyi szép szót sem mondok neki,kép sem készül annyi mint exemmel, mégis jobban szeretem 4 hónap után mint a másikat valaha. Valami megtört bennem,talán valami ösztön, hogy kevésbé legyen szarérzés ha esetleg vége lenne. Az igazán fontos dolgok pedig a tettek,mintsem a szavak.
2016. nov. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

utolsóval egyet értek, viszont az, hogy nincs közös kép,arról lehet te is tehetsz! miért nem mondod neki, hogy na gyere drágám,én akarok rólad meg rólunk képeket! a másik, a szép szó kell azért, te is mondhatsz neki néha 1-1 szép szót,biztosan jólesne a párodnak! mondhatod, hogy jólesne, ha ő is mondaná többet,h jól áll ez a ruha,vagy csinos vagy...


(bocsi ez most szemét lesz: sose bírtam az olyan pasikat,akik képtelenek voltak bókolni,vagy egyáltalán nem is csinálták!)

2016. nov. 13. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

En hasonlóan éreztem/erzek barátom egyik exével. Ők sokáig is voltak együtt, nem lett szép a vége, és a barátomnak több mint egy évbe telt, mire valamennyire kiheverte. A kapcsolatunk elejétől kezdve tudtam a lányról, aki neki a minden volt, a nagy szerelem... Úgy éreztem, hiába vagyunk egyutt és jó minden, sose erhetek fel hozzá. Több, mint egy év után mondott olyat először, amiből azt éreztem, hogy mostmár én lehetek az első. De ez még ezután is nagyon sokáig megviselt, sőt, most is gyakran eszembejut. Azt állítja, már nem jönne vele újra össze, de nem tudom - nem látta azota, nem tudhatja mi lenne. Túl fiatalon jöttek össze, az akkori problémák már nem lennének aktuálisak.


Nekem ami segített, hogy tudtam egy kicsit duhos lenni a lányra, ahogy vége lett a kapcsolatuknak, meg volt pár olyan dolga, amivel nagyon nem értettem egyet. Illetve, a barátom is mondott párszor olyanokat, hogy egyes szempontokból mennyivel jobb velem, és megeltunk olyanokat, ami miatt már elhiszem, hogy jelentősebb vagyok az életében.

2016. nov. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!