Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hisztek abban, hogyha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hisztek abban, hogyha valaki belép az életetekbe, annak oka van?

Figyelt kérdés
Sokat gondolkoztam ezen mostanában. Ha valaki hosszabb ideje az életünk része, de még nem alakult ki vele személyes kapcsolat, akkor lehet-e oka, hogy nem bírjuk elfelejteni. Vagy van-e bármi oka, ha mondjuk egy reménytelennek látszó románcon sem tudunk túllépni és az érzelmek napról-napra csak mélyülnek, és egyre jobban meg szeretnénk ismerni a másikat, küzdeni érte. Hiszen a legtöbb esetben egy bizonyos idő után az ember automatikusan lemond a plátói fellángolásairól, és elfelejti/továbblép, azonban akadnak helyzetek, amikor a fellángolás tovább erősödik, és nemcsak hogy egy hónap múlva, de akár évek múlva sem tudjuk elfelejteni érzelmeink tárgyát, mert azt érezzük, hogy ki kell tartani mellette. Nektek erről mi a véleményetek?

2016. nov. 13. 09:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
En hiszek abban hogy mindennek oka van. De azert eveket mar nem "pazarolnek" egy platoi szerelemre.. Miert nem lepsz? Miert nem teszel azert az illetoert akiert ennyire odaig vagy?
2016. nov. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Már régen megtanultam, hogy nincsenek véletlenek.

Egyetértek Veled.

2016. nov. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
jól beszélsz,de miért nem lépsz,mi az akadálya,miért nem mélyíted el jobban az érzelmeket "vele" ?
2016. nov. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Hiszem azt, hogy ezekkel az emberekkel feladatunk van, azért nem tudjuk elfelejteni. Valamit meg kell tanulnunk egymástól.

Van egy ilyen személy az életemben, és nem tudom az okát miért, de kitartok mellette, mert azt érzem ezt kell tennem.

2016. nov. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
67%

2 éve szenvedek egy pasi miatt.

Neki már barátnője van meg minden.

Ezt nem a sors akarja,hogy szenvedjek miatta hanem mert hülye vagyok és nem vagyok képes felfogni,hogy bennem csak a puncit látta mindig is és "ex-felejtőnek" jó voltam.

2016. nov. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is hiszek abban,hogy oka van annak ha valaki belép az életünkbe. De meg kell tanulnunk ezt kezelni, és ha ez már rombolja az önbecsülésünket és látjuk,hogy nincs értelme, akkor tenni kell érte,hogy kilépjen - a gondolatunkból is. A szíved mélyén, az emlékeidben megőrizheted Őt, de ne ragadj le Mellette és gondolj arra,hogy igen, akkor volt oka,hogy belépett az életedbe, de már nincs helye ott.Mindenkinek van ilyen szerintem az életébe, szenvedünk is miatta rendesen, de addig kell ott tartanod Őt amíg épít, és nem rombol...Ha barátnője van,m új életet kezdett már csak szenvedsz miatta. Le kell zárni és szét kell nézni magad körül.
2016. nov. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
így van ha van vkije el kell felejteni nem pedig álmodozni róla
2016. nov. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút. Mindennek oka van az életben. Aki csak rövid ideig tartózkodott az életemben, azzal csak addig volt dolgom, amíg ki nem lépett, így nem sajnálkozok az elvesztése miatt. Persze nekem is nehéz, mivel én is egy emocionális emberi lény vagyok, akit főleg az érzései irányítanak, de ezzel a gondolkodásmóddal sokkal életvidámabb és motiváltabb vagyok. Nem rágódok annyit a múlton. Mindennek úgy kell történnie, ahogy történik.
2016. nov. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Valahol igen, ám velem az utóbbi 2 évben kétszer is előfordult az, hogy az interneten kezdtem beszélgetni 2 lánnyal, akikkel hónapokig chateltünk. Elsővel nem jutttunk el hangbeszélgetésig, másodikkal nem olyan rég szakadt meg a beszélgetés, ahol hetente skypeoltunk is több órát, plusz minden este chateltünk órákon át. A dolog lényege, hogy biztosan okkal érkeztünk meg egymás életébe, épp csak azt nem tudom, milyen okból, hiszen találkozás nem jött létre, és eléggé kaotikus vége lett a beszélgetéseknek. De, talán amit meg kell tanulnom:


1. Soha többé nem megyek bele netes beszélgetésbe komolyabb szinten, ismerkedésbe meg végképp, mert úgyis mindig megtorpan a másik fél, vagy fizikai távolság nagy, esetleg más akadály.


2. A legtöbb lánynak csak egy időszakra kell egy srác, amikor magányosnak érzi magát, elhagyatottnak, ingerszegény környezetben él, nem érez szülői szeretetet/barátságai elhalnak stb. Szóval nincsenek komoly szándékaik, hitegetik magukat és a srácokat is, aztán több hónapos beszélgetés után benyögik a bocsi, de én csak lelki társat kerestem neten szöveget, mihelyt valódivá válhatna a dolog, olajra lépnek.


3. A tettek beszélnek, a szavak csak fecsegnek. Akinek fontos vagy, az egy idő után ki fog eszközölni legalább egy személyes találkozást, még ha kapcsolat nem is jön majd létre belőle. Azt gondolom, akivel hónapokig beszél az ember neten, ismeri a másik hangját, gondolatait, érzéseit, látták is egymást, megérdemli a szituáció annyit, hogy legalább egy napra találkozzanak személyesen is.


Mert ha ez nem jön létre, akkor az egészből csak a hiányt fogod érezni, egy negatív blokkot magadban, hogy már megint ez történt, hiába fektettél szívvel-lélekkel energiát a beszélgetésbe, minden klappolni látszott, és a végén mégis csak jön a fekete leves, hogy "meghalt a lelkesedésem, bocsi".

Persze mindamellett, hogy rengeteget tanultok egymástól, végül is ez esetben nem tudod az utat nézni, hanem a végeredményt. Az meg micsoda? A NAGY SEMMI, üresség.

Szóval nem tudod meg az okot, hogy miért is kellett találkoznotok, nem marad más, csak a találgatás. Hát köszi, én ebből többet nem kérek. Mindig a jók szívják meg.

2016. nov. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
abban hiszek, hogy amikor én másmilyen vagyok, akkor más emberek találnak meg. eddig ezt vettem észre.
2016. nov. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!