Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Unhatja az ölelést?

Figyelt kérdés
Nemrég jöttünk össze a párommal. Ő elég visszahúzódó tipus, kicsit félénk ami a fizikai kontaktust illeti. A kezemet nem merte megfogni, stb. Akarja, csak nem meri, idő kell neki. Amióta megöleltük egymást azóta csak ölelném, néha én kezdeményezem de inkább azt várom kezdje ő. Akkor viszont alig tudom elengedni . Kicsit szégyellem magam ez miatt, magam sem tudom mi lelt. Ő az első aki ilyet vált ki belölem.
2016. nov. 13. 12:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Idő kell neki ennyi mondjuk ha màr fél éve vagytok együtt akkor sztem hiàba félénk lehet csak elvan veled de nem szerelmes!
2016. nov. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Várd meg míg ő kezdeményez ne eröltesd még ha fêlênk is neki is tudnia kell magàtol megölelni !
2016. nov. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ő csak mondani szokta, hogy pl meg akar ölelni de a tett elmarad. Ezért egy kicsit meg is zavarodok néha, azt mondja öleljem meg aztán meg húzódozik. Én meg alig, vagy nem is birom ki azt, hogy ne érjek hozzá a kezéhez vagy valami. De mondom, ő azbaki biztat szóban.
2016. nov. 13. 13:08
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak nekem tűnik ez az egész olyannak, mintha egy anya írna a gyerekéről?
2016. nov. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!