Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért játssza el ezt egy fiú?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért játssza el ezt egy fiú?

Figyelt kérdés

Mindig mondjuk egymásnak,hogy barátok vagyunk.

Egy-két szót szólunk egymáshoz minden nap szinte.

Aztán egyik nap azt mondja ez a fiú,hogy semmi különös nem történt vele. Erre én csak meg akarom tudni mi van vele.

Aztán megkérdezi,hogy MOST hogy érzem magam.


Nekem az az érzésem, hogy azt akarja nekem bemutatni,hogy engem érdekel,hogy mi van vele. Le akarja tesztelni,hogy mit csinálnék,ha egyszer csak eltűnne az életemből és nem osztana meg velem semmit magáról!!


Fiúk,szerintetek jó ez a megérzés?? Szoktatok ilyet csinálni??


2016. nov. 14. 23:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi van? :O
2016. nov. 15. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
miss kombináló-né...
2016. nov. 15. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Azt hittem nincsen nálam nagyobb kombináló lány a világon de azt hiszem tévedtem.... Te nyertél.


Szerintem nem jó a megérzésed de, hogy őszinte legyek azt sem tudom miről van szó :D Bocsi :D

2016. nov. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!