Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » WTF? Miért nem érti meg?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

WTF? Miért nem érti meg? Játssza magát, vagy tényleg vannak ennyire agyatlan pasik?

Figyelt kérdés

Hajt rám egy fiú. Kedvelem, kedves volt velem egy ideig, udvarolt, de először is, van már barátom, és amúgy sem tetszik külsőre (bár most már belsőre sem :DDD). Megmondtam neki egyértelműen, hogy ne teperjen tovább, mert párkapcsolatban élek, és amúgy sem lenne az esetem.

Megkérdezte, hogy mióta élek kapcsolatban mire mondtam, h 2 hete... erre ő: "Húha de komoly kapcsolat lehet :DD", utána leosztott, hogy milyen felszínes vagyok, és milyen kegyetlen hogy egy szimpla beszélgetős randitól elzárkózom, és az hogy barátom van, nem kifogás, mert még nincs komoly kapcsolat.

Mondtam, hogy de igen van, de folytatta a szidást és az okoskodást és közben már könyörgött, hogy randizzak vele, de letiltottam.

Azóta minden létező csatornán megkeres és fröcsög, hogy r*ibanc vagyok és el fogja mondani a pasimnak, milyen szívtelen vagyok, meg h csak a külseje és a pénze (?) miatt vagyok vele.


Mit lehet csinálni az ilyennel? Vagy velem van a probléma? :DDD


21 évesek vagyunk


2014. okt. 19. 16:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Tudok egy jó módszert, csinálj egy hosszabb jégcsapot és nyomd le a torkán... Attól ugye megfullad, és nyomot sem hagy, mert elolvad! Garantált a siker!
2014. okt. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
36%
Ha nem hagynád minden baromnak (aki nem is jön be neked), hogy az udvarlásával az egódat növelje, akkor nem történnének ilyenek.
2014. okt. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nekem senki nem tudja növelni az egóm saját magamon kívül.

Ez az egész sztori rövid ideig tartott, sosem adtam neki kétértelmű jeleket, és az első egyértelmű próbálkozásakor megmondtam neki hogy nem pálya.

Annyit tettem felé, hogy nem voltam vele bunkó, nem hordtam fenn az orrom, hanem ember módra viselkedtem vele. :D

2014. okt. 19. 16:11
 4/11 anonim ***** válasza:

"sosem adtam neki kétértelmű jeleket, és az első egyértelmű próbálkozásakor megmondtam neki hogy nem pálya"

Jó, akkor tényleg nem a te hibád :D

2014. okt. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Költőnő? ***** válasza:

Van 1-2 beteg kisebbrendűségi komplexusokkal küzdő állat.

Sztem hagyd a picsbe. Barátod gondolom tud róla, az a jóképességű meg hadd kapjon attól epeömlést h magas ívből lekakilod :)

2014. okt. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Idiot alert! :D Nem tudsz semmit se tenni sztem, csak leka*sizod, nincs, s nem is lesz élete az ilyennek, aki nem tud leállni egy ilyen témáról.
2014. okt. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
1-es: De hagy nyomot, megmondják, h mi a gyilkos fegyver, mostanság már mindent megmondanak, ezért volt jobb dolga Hasfelmetszőnek, bár elméletileg visszamenőleg azt is megmondták. :D
2014. okt. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen, lehet, hogy megmondják mi a gyilkos fegyver, de nem mennek vele sokra, mivel a jég vizzé olvadt azzal meg tele van az ember, így lehetetlen rájönni hogy ki volt a tettes... Így meg a kimutatással kitörölhetik a seggüket
2014. okt. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha, amit nézek sorozatoknak csak a tizede igaz, h akkor egy otthagyott fingmolekulából megmondják, h ki ölte meg. :D
2014. okt. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát igen... lassan már a Krimi átcsap Fantasy-ba :D
2014. okt. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!