Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudtok frappáns, csípős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok frappáns, csípős visszaszólás, ha egy ellenkező nemű lehülyéz, mert azt hiszi így lehet csajozni?

Figyelt kérdés

Most az én esetem az volt, hogy nem tudtam a busz ülését hátradönteni, és megkérdeztem egy faszit akinek látványosan bejöttem, hogy kell. Megmutatta, de előtte azt mondta, hát igen, ehhez ész is kell.

Én csak annyit tudtam reagálni, hogy "Ha. Ha.".

De nagyon szerettem volna valami frappánsabbat odaszólni, hadd égjen mint a Reistag.


2016. nov. 15. 16:10
 1/8 A kérdező kommentje:
*ReiCHstag
2016. nov. 15. 16:11
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Nem fogsz tudni ilyet. Ez a figura egy tipikus gátlástalan s*ggf*j, amolyan élő Johny Bravo, úgysem ér el hozzá a sértésed vagy ha mégis akkor simán csak "vagdalkozásnak" könyveli majd el.
2016. nov. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Ez tipikusan az a típus, hogy ha beszólsz neki, akkor úgyis azzal fog visszavágni, hogy "mi van, megjött?"... Hagyd a fenébe, válaszra se kell méltatni.
2016. nov. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hagyd, ne süllyedj le az ő szintjére!
2016. nov. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
61%
Nekem is mindig később jutnak eszembe jó beszólások. Én sztem ilyen esetre, ha eszembe jutna időben, olyasmit mondanék, hogy "Ha annyi eszed van, hogyhogy nem kaptál még Prima Primissima / Nobel-díjat? Nem ismerős az arcod a díjazottak közül". Meg "te is BKV-val utazol a nagy eszeddel, pedig az egó alapján min. Bill Gatesnek kellene lenned".
2016. nov. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
61%

Ooo, igen es olyan jo hogy neked ennyi van, hogy azt is tudod, hogy illik beszelni egy novel.


Ezt nem ertem...faszi..latvanyosan bejottel neki, akkor miert beszelne igy?

2016. nov. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
61%
Én az ilyennek azt szoktam mondani, hogy el tudom törni a nyakát, nagyon nyugodt arccal.
2016. nov. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ne szólj semmit,fújd le gázsprével.meg fog lepödni az tuti.
2016. nov. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!