Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párommal közös tetoválást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal közös tetoválást szeretnénk. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Mindenképpen valami kis jelet. Ami egyrészt nem feltűnő másrészt nem a dátumunk vagy egymás monogrammja. Neve. Kezdőbetűje. Szóval csak is kis jel jöhet szóba amit ha netán különmennénk (megesik sose lehet tudni:( ) be lehet tudni másnak is. Na de a baj hogy nem tudjuk mit és hova?

2016. nov. 15. 18:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Tehat nem tudjatok mit,hova es olyan legyen ami annyira nem is kozos,mert mi van ha szetmentek?


Szerintem gondoljatok ujra.Vagy vegyetek kozosen gyurut ami nem eljegyzesi de az osszetartozasotokat szimbolizalja es ha szetmentek le lehet venni.Egyszerubb.

2016. nov. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Jezusom, soha... ezt ugy mondom, hogy egy komolyabb tobb eves kapcsolatban en is szerettem volna egy kezdobetucsket valahova. Igy egy evvel kesobb fejbe lonem magam, ha meg is valositottam volna. Ilyet inkabb majd akkor, ha mar minimum 50 eve hazassagban eltek, es mar valoszinu, hogy egyutt is fogtok meghalni.
2016. nov. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
hagyd a frászba.csak azért mert divat lett nem kell belemenni.főleg így hogy nem tudod mit és hova.
2016. nov. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A húgomék olyat csináltak, hogy rá egy apró kis lakat került, szépen kidolgozott, olyan "vintage" stílusú, azt hiszem. A vőlegénye meg egy ugyanolyan stílusú kulcsot tetováltatott magára. Én lehülyéztem őket, amikor mondták, hogy lesz közös tetkójuk, de őszintén, amikor megmutatták, nagyon tetszett. Szép, igényes, nem hivalkodó, ötletes kis tetkók lettek. ;)
2016. nov. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi is csináltattunk a párommal közös tetoválást, igaz már nagyon régóta együtt vagyunk.

Mi se szerettük volna ez a monogram és társai tetoválást, ahogy te is írtad sose lehet tudni mi lesz a kapcsolatból.

Mi 1-1 puzzle darabkát csináltattunk a bokánk belső oldalára. Tudod ami ha élőben lenne összeillene.

Remélem érthetően fogalmaztam. :)

2016. nov. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem azok a pár-tetkók tetszenek, amik nem teljesen passzolnak össze, inkább csak akkor, ha egymás mellett látod őket. Tehát pl. ugyanaz a stílus és kivitelezés, de mindkét félnek valami rá jellemző dolog.

Ez is például ilyen, nemrégen futottam bele:

[link]

Egymás mellé téve egyértelmű, hogy közös dologról van szó, de külön-külön is megállná a helyét. :)

2016. nov. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó, ez nagyon béna!
2016. dec. 4. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#7 Google a barátod, találj jobbat. :) Nem maga a kép volt a lényeg, azt csak azért szúrtam be, hogy érthető legyen, mire gondolok az előtte leírt körmondatban.

Az, hogy az adott tetoválás tetszik-e, az egyéni ízlése mindenkinek. Én sem vagyok oda a vektoros mintákért, nem is ez volt a válaszom lényege. :)

2016. dec. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!