Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Örülnél, vagy inkább zavarna,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Örülnél, vagy inkább zavarna, ha az exed rád írna?

Figyelt kérdés
Hátsószándék nélkül, pusztán érdeklődésből?

2016. nov. 15. 19:27
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Én örülnék.

Sokszor eszembe jut, hogy mi lehet vele és minden hátsó szándék nélkül érdekel a sorsa.

23L

2016. nov. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Ebben az esetben miért nem írsz rá?
2016. nov. 15. 19:30
 3/22 anonim ***** válasza:
87%
Rohadtul zavarna. Valószínűleg nem is válaszolnék, max elküldeném a búbánatba. Gondolom ezt ő is tudja és ezért nem ír.
2016. nov. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva félek. A jelenlegi párom biztosan kiakadna, ha megtudná. De sokkal ijesztőbb, hogy az exem nem lenne ugyanennyire érdeklődő irányomban és mondjuk nem válaszolna, vagy lerázna valami közönyös dumával. Az baromi rosszul esne, így 3 év után is, hogy nem láttam.

De mondjuk az is biztos, hogy félreértené és arra gondolna, hogy azért írok, mert össze akarok vele jönni újra.

Hiányzik, mert ma is szeretem szeretettel, de talán jobb így, hogy nem tudom ő mit gondol ennyi idő távlatából.

2016. nov. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Nem örülnék neki. Ha le lett zárva akkor le lett zárva, nincs miről beszélni.
2016. nov. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Ez velem megtörtént, én utálom őt, de hagy nyugodjon meg a lelke nem tiltom le, pötyögök vele néha. De nem felejtek...
2016. nov. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
nem érdekel, olvasás nélkül törölném.
2016. nov. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
53%

Minek ír rám?


Még akkor is ha jó viszonyban váltunk el. Szex vagy több már úgy sem lesz a dologból. Akkor meg kár egymás idejét rabolni.

2016. nov. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
78%
Valamiért örülnék neki, várom most is, bár reménytelenül...
2016. nov. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
88%
Zavarna. Nemrég még azt mondtam volna, hogy örülnék, de ahogy kezdem elfelejteni őt, egyreinkább nem érdekel, hogy mi van vele.
2016. nov. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!