Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezhet olyan, hogy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet olyan, hogy csak azzal, hogy lefogyok, jó nő leszek?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy láttatok már ilyet, akár férfiban, akár nőben? Hogy csak a testsúly volt az egyetlen "torzító" tényező?


Mert csinosan öltözöm, hófehér fogaim vannak, természetes sminket mindig feldobok, általában kontaktlencsét hordok, de a szemüvegkereteim stílusosak. Tehát nem vagyok lelakott. Azzal is tisztában vagyok, hogy a túlsúly rondít.


Ezeket csak azért írtam le, mert sztereotípia, hogy a kövérek nem törődnek a külsejükkel.


(Most itt csak a külsőt veszem figyelembe.)


2016. nov. 16. 15:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%

Simán!

Fordítva is igaz, nézd meg a hírességeket, ha valamelyik elhízik, akkor egyből elkezdik savazni, addig meg ő volt a "szexszimbólum". Aztán semmi más nem változott rajta, csak a súlya lett több.

2016. nov. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem én is ugyanígy állok, mint te :) Csak valahogy hiába küzfök, nem tudok lefogyni :(
2016. nov. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
67%

Mit értesz jó nő alatt? Hogy 100-ből 90 pasi szerint az vagy? Ha csak 70 szerint, akkor már nem vagy az?

Tény, a férfiak többsége elsőnek az arcot nézi meg. Aztán jön a test és hasonlók. Rengeteg férfit láttam már, aki simán járt túlsúlyos lánnyal, mert szép volt az arca. És rengeteg pasi szereti a túlsúlyos nőket is.

"Torzító" tényezőt meg csak képről tudnánk mondani. Nem ismerünk, nem látunk.

2016. nov. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha a túlsúly olyan mértékű, hogy az arcra is kihat, akkor főleg, de még ha az arcodon annyira nem is látszik, valóban sokkal esztétikusabb a nem is feltétlenül atletikus alkat, de legalább a hurkamentes, relatíve karcsú forma. Ha megnézed a legtöbb előtte-utána fotót ezzel kapcsolatban, általában a fogyás utáni képeken jobban néznek ki az alanyok, és ez független a sminktől és az egyebektől, a testet nem szoktad sminkelni eleve.
2016. nov. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Igen, lehet. De ne fogyózni kezdj, annak sosincs értelme. Inkább válts életmódot. Mondjuk úgy, hogy holnaptól nem eszel semmi olyat, amiben ipari, fehér répacukor vagy barnacukor van. (Így persze a bolti kaják nagy része már ki is esik. Nádcukros, mézes, nyírcukros dolgokat bátran. Mű édesítőt soha, az a répacukornál is egészségtelenebb, kerülj minden vegyszert, tartósítószert, színezéket, mert tönkre vágják a hormonháztartásod, és emiatt nem fogsz tudni lefogyni.)
2016. nov. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy mit kell ennem, és tudom, hogy életmódot kell változtatnom. Nálam lelki oka volt a zabálásnak, egyszerűen akkor is ettem, ha már levegőt sem kaptam.


De találtam egy jó pszichológust, és elkezdtem fejben rendbe tenni magamat.


157 centi vagyok, és tegnap 86 kg voltam. Már 7 kilót leadtam. Ahogy megy le, egyre többet mozgok, pl. nem várok a villamosra, hanem lesétálok 1-2 megállót.


Úgyhogy azért ez nem csak ilyen adj le 3 kilót a bikiniszezonra, hanem kemény meló lesz. És mivel kb. 2x-ese vagyok annak, ami lennem kéne, azért gondoltam, hogy ez már jócskán befolyásolja az arcot is. Meg azt, hogy nőnek tekintsenek.

2016. nov. 16. 16:53
 7/13 anonim ***** válasza:

Persze, h van ilyen nalam ez volt. 15- 21 eves koromig dagi voltam, de szep arcu...csak dagi:-)))Aztan 21 eves koromban allatira elegem lett abbol h dagadt vagyok es ledobtam pontosan 24- es fel kilot sporttal es dieataval, amitma is tartik (pedig 34 vagyok:-)).


Egyszer sem hiztam vissza, pedig eszek viszo t nem iszom kolat, nem eszek kenyeret es nem viszek be cukrot. Most wagyok 52 kilo, eddig a max amire hiztam az 55 volt:-)) Azota sikeres vagyok a pasiknal de ami a legfontosabb, az az h jol erzem magam a boromben es buszke vagyok a testemre:-)


Szoval megeri, kitartas:-)

2016. nov. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"de ami a legfontosabb, az az h jol erzem magam a boromben es buszke vagyok a testemre"


Ez az egésznek a lényege. Aki telten is jól érzi magát a bőrében, az telten is sikeres a férfiaknál. Éppen ezért nem lehet előre megjósolni, hogy milyen hatása lenne, ha lefogynál: ha nem nő meg a fogyással az önbizalmad, nem javul a kisugárzásod, akkor ugyanúgy sikertelen maradsz. Ebben mondjuk többet tud segíteni a pszichológus, mint a fogyókúra.

2016. nov. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb nő szép lenne, ha normális teste lenne. Úgyhogy igen, valószínűleg jó nő leszel. 52-55 kiló alá ne menj viszont, mert akkor megint romlani fog a külsőd. Egyszer megfogtam egy 40-45 kilós lány derekát, és kirázott a hideg. Ne vidd túlzásba.
2016. nov. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Velem férfiként is volt ilyen :D


Közel 2 méter magas vagyok és mindig olyan 85 kg-os, szálkás, sportos, vállas alkatú voltam. Aztán egyetemen elhagytam magam és híztam kb 20 kilót. Főleg a hasamon és a törzsemen látszott meg amúgy.

Egyből nem tudtam olyan szép csajokat találni, mint korábban. Utána fogytam 10-12 kilót és újra edzeni, sportolni kezdtem és megint átlagban jobb csajok jöttek be az életembe.


Naná, hogy számít a súlyod, alakod.

2016. nov. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!