Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezhet hogy 16 cm nagy neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet hogy 16 cm nagy neki?

Figyelt kérdés

Nem rég jöttem össze egy lánnyal,és azt mondta a farkamra hogy nagy(16cm),eléggé meglepett,mert szerintem jó indulattal is csak átlagos.

Mit gondoltok erről,igaz lehet?

Sok csajnak még a 20 centi sem kottyan meg..



2016. jún. 23. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:
97%
Igen létezik. Ahogy nálatok is van méret, úgy nálunk is. Nem mindenkinek feneketlen tó!!! :P 28/N
2016. jún. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%
Ez így van ahogy az első megírta! 😊
2016. jún. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%

"Sok csajnak még a 20 centi sem kottyan meg.."

Mar a 15cm-estol is fulladoznak sokan

2016. jún. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
85%

Jah. Páromnak is majdnem ekkora. Ránézésre nagyobbnak gondoltam. :D De "csak" 17 cm. :D

Amúgy meg lent is, fent is néha túl nagynak érzem. :)

20on centissel nem 'tom mit kezdenék. :'DDDD

2016. jún. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
71%

Páromnak ennél kisebb, nekem viszont nagynak érződik így is. Sokszor aggódik szegényem, hogy fájdalmat okoz. :)

A dolog vicc része az, hogy neki kisebbségi komplexusa van, mert korábbi nője megalázta, hogy milyen kicsi, nem tud teljesíteni, stb.

Szóval igen, nyugodtan hidd el neki, amit mond, és élvezd ki, hogy nem vagy többé átlagos. =)

2016. jún. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!