Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jó az egyeseknek hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó az egyeseknek hogy ebben a témakörben egyes kérdéseknél odaírják hogy kamu vagy troll?

Figyelt kérdés

Mitől lesz nekik attól jobb? Ettől meg fogják tudni az igazságot?

Én is tettem már kérdést ami alá írogatták hogy kamu.. pedig tényleg igaz volt.


2016. nov. 16. 16:03
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Mert az emberek a saját kis világukban élnek. Amit nem éltek át, nem tapasztaltak, nem fér be a saját kis világukba, olyan nem is létezhet. Nincs, nem történhet meg mással sem.
2016. nov. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
A rossz tapasztalatok miatt. Mert tényleg nagyon sok kamu kérdés van.
2016. nov. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2. Ok lehet hogy kamu de miért kell azt kiírni. Tartsa meg magába
2016. nov. 16. 16:37
 4/7 anonim ***** válasza:
62%
Az első válaszolónak teljesen igaza van. Nem csak ebbe a kategóriába hanem szinte az összesbe láttam már hogy sok helyen kamuznak.
2016. nov. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Olyat nem lehetne, hogy a fogyatékos kérdezők tartják bent magukban a sok hül.ye, kamu kérdést?! Nem hiszem, hogy az oldalon pont azokkal van baj, akik ezt kiszúrják, és beírják alá.

Sokkal jobb lenne, ha azt, aki kamu kérdést ír ki, meg rendszeresen kötekedik, végleg kivágják az oldalról, IP cím alapján.

2016. nov. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem sem az a baj, ha a válaszadók lebuktatják a kamuzókat. Miért kell odaírni? Hogy lássa a kérdező, hogy nem lehet mindenkit hülyére venni.
2016. nov. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
60%

Nem értelek, kérdező. Mit szeretnél? Azt, hogy a trollok vígan trollkodhassanak, kamuzgassanak, és ezt senki ne tegye szóvá? Fogadjuk el, mint jó birkák?

Persze néha vannak tévesen megítélt kérdések, nálad nyilván pont ez volt, de sajnos többnyire tényleg kamu a kamu.

2016. nov. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!