Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves Fiuk! Milyen kamu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves Fiuk! Milyen kamu szövegeket mondtok a lányoknak?

Figyelt kérdés
Amivel mondjuk megfektethetitek őket:) ami a legtöbb esetbe hatásos ha tudjátok h bejöttök a csajnak de csak játszanátok vele.
2016. nov. 16. 11:18
 1/6 anonim ***** válasza:
79%

Azért, hogy legyen egy ilyen válasz is: Semmilyent, soha nem akartam senkivel se játszani. Ha lett volna ilyen vágyam megmondom őszintén, csak szex és más semmi, mint ahogy egy haverom tette. Volt is olyan csaj, aki az ő esetében belement...

Szerintem ez így korrekt, nincs átbaszva.

2016. nov. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
39%

Elárulom neked, ha te is elárulod nekem, hogy ennek melyik része a "felnőtt párkapcsolat".

Mert hogy én nem jöttem rá....

Csak egy kis kanos tacskó vagy, aki üríteni akar. Ez már önmagában olyan szinten taszító a legtöbb nőnek, hogy mondhatsz te akármit.

2016. nov. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Diavolino44 ***** válasza:
66%

Csatlakozom az elsőhöz. Nincs taktika, egyszerűen elmondom mit szeretnek ennyi, ha bejovok a lánynak akkor max elrontani tudom azzal ha hazudozok. S ha nemet mond jon másik.


Amit szoktak hazudni ismerősök az, hogy komolyat szeretnének, de 2-3 szex utan kidobják a csajt. De meg ez is ritka. Egyre elfogadottabb a szexre kellesz dolog.

2016. nov. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sosem kamuzok. Mindig igyekszem igazat mondani, mert az egyik legjobb dolog, ha önmagamat adhatom.

Persze sok dolgot elfedhetek, de amit kimondok az a valóság.


24f

2016. nov. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
62%

Kedves fiúk nem mondanak kamu szövegeket, és nem játszanak senki érzéseivel.

A kérdés többi részére meg annyit, hogy aki rutinos, azt tudja, hogy ki mit akar hallani, és azt mondja. Aki nem, az meg bénázik össze-vissza, de azért lehet venni, hogy mit akar.

2016. nov. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Itt ugy latszik minta pasik vannak
2016. nov. 16. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!