Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha ennek a csúnya gyereknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ennek a csúnya gyereknek van egy csinosabb barátnője, akkor nektek miért ne lehetne?

2016. nov. 16. 19:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Kivételt mindig lehet találni, de látszik, hogy a stílusával kompenzál és egy daginál még mindig jobb, de itt a lehetőségekről van szó, nekem is van évente barátnőm, de sokat kell vele szenvedni, hogy legyen, nagyon kilépni a komfort zónából és sose azt kapom meg akit szeretnék mer kevés a lehetőség.
2016. nov. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ha valaki megnyerte a lottó ötöst akkor én miért ne nyerhetném meg?
2016. nov. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
78%
Kérdező, ahogy olvasod a hozzászólásaikat, nekik ezért nem lehet és nem is lesz. :)
2016. nov. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ez mióta csúnya?Nem láttál te még csúnya embert ezek szerint
2016. nov. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem csúnya?
2016. nov. 16. 21:58
 6/15 A kérdező kommentje:
Ha ő nem csúnya, akkor én egy jóképű macsó vagyok.
2016. nov. 16. 21:58
 7/15 anonim ***** válasza:
Ez a gyerek értelmes és érdekes. Totál érdektelen, hogy nem egy adonisz. Ő pont az a típus, akinek nincs szüksége vonalzóval vágott szakállra meg ilyen metroszexuális bhuzziságokra, mert attól vonzó, hogy minőségi időt lehet vele tölteni, és szórakoztató.
2016. nov. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

#7

Láttad, hogy milyen nadrágot hord? Szűk csőnadrág.

2016. nov. 16. 22:28
 9/15 anonim ***** válasza:
Ez a gyerek egyáltalán nem csúnya. Teljesen átlagosan néz ki, aránylag divatosan öltözködik.
2016. nov. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Igazából én ennél a kérdésnél is, és azoknál is, amikre ezeken keresztül utal a kérdező csak azt nem értem, miért tárgyiasítjátok le a nőket és a kapcsolatokat? Persze, azok a nők, akikre ez szintén jellemző, nyugodtan vegyék magukra.

Annyira ritkán látok olyan kérdést, ahol valaki valóban társat keresne, akivel működő, boldog, harmónikus kapcsolata lehetne. Bár az is tény, hogy aki idáig eljut, az általában tudja, merre talál hozzá hasonló érdeklődésű embereket, így az ismerkedéssel is kevesebb gondja van.

De ezeknél a kérdéseknél mindig szerepel az, hogy csinos legyen a nő. "Átlag alatti pasi vagyok, de szupermodellre vágyom, miért nem figyelnek fel rám?". Ezután jön a "nők felszínesek és csak a pénz kell nekik, meg hogy adonisz legyél". Nos, ha tárgyként tekint valaki a másik nemre, akkor igen, fizesse ki az árát, vagy mutasson olyan árut, amiért megéri a másiknak a csere. Én sem adnék egy zacskó trágyáért okostelefont, főleg ha panelban laknék, és nem lenne kertem.

Amíg nem kezditek el a másik nem képviselőit emberként kezelni, addig ne is számítsatok bármiféle normális emberi kapcsolatra velük. Az első válaszoló hozzászólása is borzalmas.

Természetesen, ahogy az elején is mondtam, nők közül is akad, akinek ez szól, csak a kérdésben férfi példa volt, ezért válaszoltam én is azzal.

2016. nov. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!