Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek előny vagy inkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek előny vagy inkább hátrány, hogy manapság könnyen lehet nőt szerezni szexre?

Figyelt kérdés
30-as férfi vagyok. Bizonyos értelemben előny, mert nem kell annyit "dolgozni" a szexért mint 15 éve. De hátránynak is tartom, mert az ember nem szívesen alakít ki olyan nővel tartós kapcsolatot akit bárki bármikor megdughat.
2016. nov. 17. 11:09
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
28%

És mi a baj ezzel? Elkopik?

Megmossa és kész, olyan mintha új lenne.

2016. nov. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
83%

Maximum a hivatásosokat dughatja meg bárki bármikor. Egy sima szexet szerető nőt csak az dugja meg, akivel ő dugni akar.

Ennyi erővel te is undorító vagy, hogy bárkibe bedugod, aki hagyja, lol.

2016. nov. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
Én ezt előnynek értékelem...
2016. nov. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 A kérdező kommentje:

2, Látom érted a lényeget. Gondolom "olyan" nő vagy... :DDD


Persze akivel akar. Ez régen is így volt. Viszont ma már alap, hogy a második randin sokan szétrakják a lábukat. Ez 15-20 éve még ritka volt. Erről beszéltem. Remélem már érthető neked is.

2016. nov. 17. 11:16
 5/44 anonim ***** válasza:
92%

kinek mi...egy könnyen szerezhető nőnek előny, végre szexelhet.

Egy nehezen kaphatónak meg hátrány, mert a pasik inkább akkor foglalkoznak azzal, amivel nem kell sokat...kényelmesebb ebben a rohanó világban...

2016. nov. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
66%
Kérdező, Te döntöd el, hogy az olcsó portékával foglalkozol vagy az értékeket keresed.
2016. nov. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 A kérdező kommentje:
6, Igaz! Csak manapság kevés az érték. :(
2016. nov. 17. 11:23
 8/44 anonim ***** válasza:
90%
de az értékkel macerásabb, ezért a nem értékkel foglalkoztok...
2016. nov. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
85%

Általában inkább a férfiak részéről "alap", hogy a nő tegye szét minél hamarabb.

Mindenesetre még mindig nem értem, mi ezzel a gondod, hányadik randin kellene szerinted szexelni, illetve mire tudsz ebből következtetni?

A személyeskedésedet meg nem igazán tudom felvenni, összesen két férfival szexeltem és mindkettővel komoly kapcsolatban voltam utána illetve a másodikkal vagyok jelenleg. Mondjuk ja, egyikükkel sem az 50. randinkon feküdtünk le. De azt hiszem, 25 évesen összesen két férfival nem nagyon léphetek be még a bárkivel bármikor lányok klubjába. :(

2016. nov. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
54%

A kérdésed leírásában nagyon jól leírtad a lényeget.


Előny, mert a férfi szexuális vágyakat így könnyebb kielégíteni.

Hátrány, mert így nehezebb hűséges, tartós kapcsolatot találni, olyan nőt, aki nem csal meg, szeret és legalább addig együtt vagytok amíg a gyerekeitek felnőnek.

2016. nov. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!