Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a legnagyobb hiba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legnagyobb hiba, amit eddigi életedben elkövettél a szerelemben?

Figyelt kérdés
Egyáltalán bántál meg bármit is? Vagy utólag nézve minden happy és semmi nem számít már?
2010. ápr. 29. 17:12
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
kifejtő választ léci és tanulságot is!
2010. ápr. 29. 17:14
 2/16 anonim ***** válasza:

egyszer nagyon beégtem egy csajnál. nem voltam igazi szerelmes, csak nagyon nagyon, tetszett a csaj.

egyszer találkoztunk is, de lekoptatott, mert hogy nem akarja a barátjával fölrúgni az eddigi kapcsolatát.

Túl hamar abba hagytam a dolgot, kicsit rámenősebnek kellett volna lennem szerintem, vagy még jobban ráhajtani....

2010. ápr. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Inkább azon bánkódjak minthogy valamit elb*sztam, minthogy azon hogy valamit nem tettem meg.
2010. ápr. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

a mondat első felében a "hogy"-ot akartam írni a "minthogy"helyett. :D


első 17:24es vagyok

2010. ápr. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Utolsó-ezt most komolyan mondod?:|
2010. ápr. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Komolyan!De nem vagyok meleg!Csak megkívántuk 1mást!azóta nem volt dolgom fiúval!Meg előtte sem!
2010. ápr. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

mind1 szarjatok rá,hullafáradt vagyok,nemtudok fogalmazni :D


17.24/1. vagyok XD

2010. ápr. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Bakker! Azert ez durva 17.24... a baratnod apjaval?

En nem bantam meg semmit, csaltam mar meg a paromat, azt se bantam meg. :)

2010. ápr. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Hát én ilyet még elképzelni se tudok :|
2010. ápr. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Hazudtam egy apróságról (egyedül mentem egy buliba, mivel neki készülnie kellett és annyit kérdezett, hogy ott lesz-e az a csaj, akire -úgymond- féltékeny volt mindig, mert folyton nyomult rám. Én azt mondtam, hogy nem.), ez az apró hazugság sok másik, apró és kevésbé apró hazugságot szült.


Végül másfél évnyi "füllentésfolyam" véget vetett egy ugyancsak másfél évnyi boldog kapcsolatnak. A legrosszabb a szemét volt látni, mikor bevallottam mindent... láttam, ahogy egy világ omlik benne össze. Az óta nagyon ritkán beszélünk, inkább csak köszönőviszonynak mondanám. Teljesen megváltozott, felületes lett. Rossz belegondolni, hogy lehet, hogy ezt én tettem vele.


Tanulság: Soha, semmiről, semmilyen körülmények közt nem szabad hazudni, főként nem annak, akit elvileg a legjobban szeretsz.

2010. ápr. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!