Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Már évek óta próbálkozok, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alex Lion kérdése:

Már évek óta próbálkozok, de nem sikerül párt találnom, bennem van a hiba?

Figyelt kérdés
175cm, 80kg, nem túl izmos, kicsit pocakos, enyhén flúgos/bohókás srác vagyok (tehát nem tűnök ki a tömegből) nem vagyok kapafogú, nincs púpos hátam, vagy mikropéniszem és semmi egyéb testi fogyatékosságom. Átlagosnak tartom a testem. Már több emberrel megismerkedtem akivel megpóbáltam párkapcsolatot kialakítani, de mind hiába... Amikor megkérdezem az illetőt, hogy "mi lenne ha elmélyítenénk a kapcsolatunkat", mindíg ez a válasz fogad: "Jajj, Te olyan aranyos és vicces vagy, de sajnos a barátságon kívül mást nem tudok adni." Amikor ezt a mondatot harmadszorra hallottam az aktuális személy szájából, azt hittem ott helyben elbőgöm magam... Sokszor hallom a nőktől hogy a belső értékek a fontosak, és én a környezetemben élő emberekhez viszonyítva, értékesnek tartom magam, de nem nagyképűségből. Szóval, ha értékes vagyok, és a nők szeretik a belső értékeket, akkor miért találom magam szembe mindíg a csalódással?
2011. szept. 14. 09:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem látnak benned fantáziát.


Felejtsd el, hogy hogy nézel ki, ez egyáltalán nem számít. Gondolom te is láttál már 120 kilós, rózsaszín pólós egyéneket, akiknek volt csaja... Nem számít a külső, csak a kisugárzás.


Egyébként hol szoktál ismerkedni? Ez látod nagyon nem mindegy. Ha van valami hobbid, vagy van, ami komolyabban érdekel, akkor menj el egy tanfolyamra, vagy látogass ilyen jellegű helyeket. Itt biztosan olyan csajokkal fogsz találkozni, akik legalább egy pontban már egyeznek veled.


Ha eddig csak diszkókban nézelődtél (bár szerintem neked több eszed van ennél), azonnal hagyd abba.


Azt nem tudom megmondani, hogy mitől lehet majd meg a varázsod, de azt igen, hogy ha önmagadat adod, nem lesz gond. Lehet, hogy így csak később találsz magadnak valamit, de tuti, hogy sokkal értékesebb lesz, mint a legtöbb kis fülbevalósrózsaszínpólósköcsögé.

2011. szept. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 bix ***** válasza:
100%

általános hiba hogy pl rossz csajoknál próbálkozol. topmodell csajok ritkán néznek tovább mint az orruk, a belső érték náluk ált a fullbőr belső és a légkondi... vannak persze kivételek de ritka.


vannak még normális csajok, de hidd el tényleg nagyon kevesen... én is ebben a cipőben járok, bár én azért elég sportos vagyok és eddig nem igazán okozott gondot sehol se felszedni csajt, egyszerűen vagy sötét mint az éjszaka, vagy irreális elvárásai vannak (semmije nincs de elvárja a kocsi lakás nyaralás stb finanszírozását) vagy egyszerűen mélyen az egyébként se magas küszöböt súrolja alulról. vagy a kedvencem aki hazudik. nah az gyilok de azonnal

2011. szept. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Természetesen nem szórakozóhelyen ismerkedek, én hosszútávú kapcsolatot akarok, nem holmi futókalandot... Szintén nem nagyképűségből, de úgy vélem hogy a koromhoz képest érettebb vagyok az átlagnál, habár érdekes az én kettősségem, mert imádok hülyéskedni :D Volt hogy olyan lánnyal ismerkedtem aki nagyon jól nézett ki, volt olyan is akinek inkább a tulajdonságai fogtak meg de testileg annyira nem vonzódtam hozzá, szóval már mindenféle adottságokkal felvértezett nő megfordult nálam... Duci, vékony, gazdag, nem gazdag, plázacica, anti-plázacica... És azt is érdekes, hogy engem nagyon megvisel ha hónapokig udvarolok valakinek, aztán meg nem lesz belőle semmi, pedig tudom hogy nem szabad beleélnem magam, de egyszerűen annyira sóvárgok egy kapcsolatért... Meg az már más tészta hogy pl.: amikor az egyik lány akinek udvaroltam és megmonta hogy nem akarja, utána is ugyan úgy viselkedett mintha még mindíg randiznánk... Pl.: beleharapott a nyakamba, amikor tudja hogy mennyire szeretem, én meg erre jó szorosan átöleltem, de erre meg ellökött... Szerintem én taszítom magamtól a nőket...
2011. szept. 14. 10:09
 4/8 bix ***** válasza:
100%

az a baj hogy megbosbyzod őket:) így jártam anyátokkal című sorozat mintapéldája. a kapcsolat egy sakkjátszma, nem sütjük el előre a poént, mik a terveink. te ahogy látom túlságosan rágölcsölsz a témára. járjatok, tanuld meg élvezni az esetleges kapcsolatot úgy, hogy nem egyből a feleségednek tekinted. sok csaj pl visszariad ha túl heves vagy komoly érzelmekkel szembesíted.


nyugizz, ismerkedj, azért hónapokat meg ne udvarolj. a csaj ha bevallják ha nem kb 5 perc után tudja hogy sex vagy keksz. ha akar valamit akkor akar, ha nem akkor ált a fejed tetejére is állhatsz akkor se fog menni. no para hátradől, nem kell folyamat a hősszerelmest játszani fehér lovon, és főleg tanuld meg olvasni a testbeszédet, a mimikát, és értelmezni amit hallasz. nehéz és sok gyakorlatot igényel, de pl én már 50 méterről megmondom ha egy csajnál jó vagyok, és azt is ha valamit sumákol... fel a fejjel:)

2011. szept. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 bix ***** válasza:
100%
megmosbyzod
2011. szept. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
81%

:D :D :D :D neeem bírom :D

bocsi,válaszolok a kérdésedre.Szerintem valamit akkor nem jól csinálsz és az a valami az,hogy nagyon hamar beleéled magad.Minél jobban akarod,annál nehezebben jön el,de olyan nincs,hogy valaki nem akar téged :D valakinek kell akarnia.

{20/l}

2011. szept. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
és a fent leírtakban mi vicceset látsz? :/ oszd meg velem is hogy eggyütt nevessünk!
2011. szept. 14. 19:50
 8/8 Golden Axe válasza:
100%
Én is elég sokat kínlódtam idiótábbnál idiótább nőkkel. Komolytalankodtak, én meg nem. Hazudoztak össze-vissza, én meg nem. Játszottak az érzéseimmel, én meg nem. Most ők boldogtalanok, én meg nem. A világ legjobb nője a feleségem, sőt gyerekünk is van. Hidd el össze fog jönni, amit szeretnél!! Csak előbb ki kell csengetni az árát! De bőven megéri;)
2011. szept. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!