Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jobb, ha egyedül maradok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobb, ha egyedül maradok?

Figyelt kérdés
Van párom, de azon gondolkodom, hogy jobb lenne neki nélkülem. Akaratom és minden igyekezetem ellenére, félreértésből adódóan stb megesik, hogy megbántom. Ilyenkor legszivesebben eltűnnék a föld szinéről. Másik dolog, ami nagyon zavar az az, hogy elég érzékeny vagyok, érzékenyebb az átlagnál és ez miatt jobban szivemre veszek dolgokat. Nem veszekszek meg ilyenek hanem magamba zárkózom lerendezni a dolgokat. Nem tudommit tegyek, szeretnék jó barátnő lenni mert a párom megérdemli. De sokszor érzem, hogy jobb lenne neki mással. Nekem meg egyedül maradni..
2016. nov. 20. 08:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is nagyon érzékeny vagyok. De én arra, ha valaki a mondatban az "emiatt" kifejezést hibásan "ez miatt" -nak írja. Nem létezik EZMIATT szó!!!
2016. nov. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ne legyen ennél nagyobb problémád az életben :D
2016. nov. 20. 10:09
 3/4 anonim ***** válasza:

1. "Akaratom és minden igyekezetem ellenére, félreértésből adódóan stb megesik, hogy megbántom."


Mindenkivel megesik ilyen, senki se tökéletes!


2. "Másik dolog, ami nagyon zavar az az, hogy elég érzékeny vagyok.."


Írod, hogy ZAVAR! Akkor mi akadályoz meg téged abban, hogy ezen változtass? Akkor ne legyél ilyen érzékeny, és tegyél azért, hogy jobb legyen neked!

Ne a kifogásokat keresd, hogy akkor "Jobb,ha egyedül maradok?" hanem VÁLTOZZ MEG!


Kezdj el önismerettel foglalkozni, ajánlom kezdésnek Louise L. Hay és Csernus Imre könyveit és hanganyagjait!

2016. nov. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sokat olvastam és fogok is még ilyen témákról. Gyakorolom az önuralmat de nem könnyű legyőzni ezt a problémát mert sokat szenvedek miatta. Nem akarok ilyen lenni de nem lehet egyszerre megváltozni. Közben elitasitások érnek, csalódás, szenvedés.
2016. nov. 20. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!