Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Már hosszú ideje vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már hosszú ideje vagyok egyedülálló férfi, és az utóbbi időben egyre inkább úgy érzem, ez nekem jó így, szeretek egyedül lenni, és nem vágyom párkapcsolatra. Az emberek döntő többsége meg nem érti, miért. Nektek mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Az igazság az, hogy elég sok csalódás ért párkapcsolati téren. A munkahelyemen is sok nő vesz körül, és egybehangzó véleményük szerint egyáltalán nem vagyok "jó pasi." Az a típus vagyok, akit pillanatok alatt megkedvelnek a nők, a legféltettebb titkaikat akarják máris megosztani velem, és azonnal a legjobb barátjuk ("fogadott tesójuk") leszek. (Pedig hetero vagyok - a félreértések elkerülése végett! :) )


Ez nagyon sokáig zavart engem, de az utóbbi időben egyre inkább azt érzem, elvagyok egyedül; szeretek azt csinálni, amit akarok, és akkor, amikor akarom! Gyakran járok össze a barátaimmal, nem vagyok zárkózott típus, egyszerűen csak jó egyedül lenni. És a családtagjaim meg a barátaim állandóan zargatnak, hogy mikor mutatok már be nekik egy csajt. Nem értik meg, hogy én nagyon jól megvagyok egyedül, és irtózatosan idegesít az állandó zargatásuk a témában. Ti mit gondoltok erről?



2016. okt. 16. 20:43
 1/10 anonim ***** válasza:
68%

Én azt gondolom, hogy vannak ilyen emberek és semmi baj nincs ezzel.

A baj csak akkor van, amikor egy ilyen ember mègis belekezd egy pàrkapcsolatba, de maga sem tudja miért, és nem is kèpes a másikat igazàn boldoggá tenni, és mire a másik fél ráeszmél, hogy ez igazából nem is nevezhető párkapcsolatnak, és ebből soha semmi komoly nem lesz, addig eltelt az életéből 2-3 év.

Szóval nyomásra ne engedj, csak akkor kezdj bàrkivel is ha komolyan gondolod vele.

2016. okt. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%
Engem is ér e téren noszogatás stb. Én viszont hiányolom, hogy legyen egy párom. Persze tartom magam, a siránkozás nem segít, illetve nem is jellemző rám. Nekem rossz egyedül. Az ismerkedés, kötelező körök meg lefárasztanak. 26n
2016. okt. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
58%

szerintem ez azon alapul, hogy az emberek nem látnak ki magukból és azt hiszik, hogy csak úgy lehet csinálni, csak úgy jó csinálni, ahogy ők csinálják. mégha esetleg az nekik sem jó :)


az élet elég nehéz amúgy. ha tényleg jól vagy így és nem csak duma, akkor előbb utóbb ők fognak irigyelni.

2016. dec. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%

Én is így gondolkodom nőként, nálam el is fogadták, már nem kérdezi senki, hogy mi van, hol egy hapsi?

Egy pár hónapja érzem azt a nyugtalanító dolgot, hogy mégsem kerek így teljes mértékben a világ. Jó lenne egy erős férfi mellém, jó lenne, ha valaki átölelne.

A vicc az egészben, hogy nem tudom, melyik az erősebb érzés bennem: vágy a magány iránt, vagy vágy egy társra.

2016. dec. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
Én is így vagyok. Meló, ház, autó és egyedüllét. Na meg a kérdések az utána hozzácsatolt szentbeszéddel. 25f
2016. dec. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
58%
Hogy becsapod magad, különben ez a kérdés se létezne. Másoktól vársz megerősítést, ami remekül mutatja, hogy nem vagy biztos magadban.
2016. dec. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 kolosszus22 ***** válasza:
44%
Megértelek valamilyen szinten, én is sokáig elvoltam így. Viszont kizártnak tartom, hogy ne jönne rád olykor, hogy bizony de jó lenne ha valaki szeretne és szerethetnél valakit, h valaki átöleljen,stb. És akkor ott van még az egyik legalapvetőbb ösztön, amit azért igazán egy párkapcsolatban lehet kiélni, a szex, az is kizárt h ne hiányozna.
2016. dec. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
54%

Azt gondolom, hogy ez a te életed, és úgy éled ahogy akarod. Inkàbb legyen ez, mint hogy belemenj a tàrsadalmi elvàràsok miatt kapcsolatba, hàzassàgba gyerekvàllalàsba, miközben a hàtad közepére kívànod ezeket. Te sem lennél boldog úgy, és egy màsik àrtatlan ember életét is megkeserítenéd ha nem kívànt kapcsolatban élnél, esetleges közös gyerekekről nem is beszélve, csak hogy ne zaklassanak azok akik annyira unjàk a sajàt életüket, hogy màsokéba ugatnak bele. Tanuld meg a szemükbe mondani, hogy ez a te magànügyed és csak ràd tartozik hogy élsz.


Remélem tényleg boldog vagy egyedül, és nem csupàn bebeszèlni próbàlod magadnak a dolgot, mert amúgy nem tudsz csajt felszedni.

2016. dec. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
40%
Én is ugyanígy vagyok. Félsz és megszoktad az egyedüllétet.
2016. dec. 27. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
30%

Becsapod magad, ez egyértelmű.

Miért nem tartanak jó pasinak a nők a munkahelyeden? Ezen kellene elgondolkodnod és változtatnod...

Lehet te most így jól érzed magad, de igenis alkalmazkodnunk kell a nők elvárásaihoz, különben ez lesz ami veled van, hogy nincs nő.

Valamin nagyon változtatnod kellene.

2017. aug. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!