Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan ismerkedjek meg vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjek meg vele?

Figyelt kérdés
Hogyan ismerkedjek meg egy lannyal akit facebookon jeloltem be? Az elejen vagyok, es egyszeruen nem tudok mit irni neki, nem tudom hogy kezdjem a baratkozast, ugy hogy ne legyen sablonos.

2016. nov. 21. 20:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Én a helyedben, egy hosszabb üzit küldenék, hogy miért jelölted be, meg hasonlók. Csak úgy kedvesen aranyosan. Bár lehet én vagyok a hülye, de én ilyet olvasnék szívesen.
2016. nov. 22. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%
Mondjuk a "Szia! Te is fent vagy Facebbokon?" kérdés kellően inponáló lehet egy nőnek :D
2016. dec. 17. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hello Baby! Meine optimale zwanzig centimeter!


Attól függ, hogy legalább látásból ismered-e a csajt?

2016. dec. 17. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vagy kezdd azzal, hogy "Szia! Szerintem ezen az oldalon te vagy a legcsinosabb."
2016. dec. 17. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 béres napsugár válasza:
Kezdj el kérdezősködni róla! Es dicsérd meg! Pl. Nagyon szep lány vagy stb... Kérdezd meg tole hogy milyen fiuk jönnek be neked! Próbálj előbb barátkozni vele es ha úgy érzed hogy bejosz neki akkor meg kerdezheted hogy szeretnel e velem jarni stb...
2017. jan. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az ötös egy kicsit (nagyon) előreszaladt. :) Pl. én nem tartom feltétlen fontosnak, hogy az első üzenetben rögtön meg is dicsérd a lányt. Könnyen azt gondolhatná, hogy te is csak unalmadban jelölted be, mert esetleg csak egy alkalomra keresel valakit.

Azt sem javaslom, hogy már az első 3 levélben megkérdezd tőle, hogy milyen pasik jönnek be neki. Ez egyrészt hülye kérdés (történt már olyan a világban, hogy valakinek nem volt az esete az udvarló, aztán mégis beleszeretett, mert megfogta valamivel), másrészt nagyon nyomulós. A járás témát meg már abszolút az első vagy második randi utánra hagynám.

2017. jan. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!