Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bejövök neki vagy mi a fenét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejövök neki vagy mi a fenét akar?

Figyelt kérdés
Hetvegen elmentunk baratokkal osszeultunk iszogattunk. Ott voltak a baratnoim haverjaim is. Baratnom nem reg osszejott egy sraccal, nem igazan ismerem a fiut de szimpatikusnak tunt elsore. Igazabol most elsore beszelgettem vele a buliban, es nagyon furcsan viselkedett..egesz este elmondta nekem kb 40x minimum hogy milyen jol nezek ki. Mar iszonyatosan idegesitett de nem akartam balhezni es elrontani a bulit. Nekem baratom van, nem is azert kerdezem mert erdekel a srac, csak en furcsallom hogy egesz este ezt nyomta nekem. Szerintetek ez termeszetes es belefer? Igazabol csak tudni akarom kivel van dolgunk nem szeretnem hogy baratnom egy ilyen sz*rhazival legyen, mert ugy hiszem ha nekem ezt csinalja akkor masnak is. Ti mit gondoltok errol?
2016. nov. 21. 21:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Elsőre megköszönöd, a többi meg ha zavar, állítsd le.

30/f

2016. nov. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
40%

Azért hízeleg a dolog, nem? :) Minden értelmes ember azt mondaná, hogy "Nem, ez nem okés.". Aztán a második bemozdulásánál otthagyná és nem aznap este, de mondjuk másnap elmondaná a barátnőjének a történteket. Kit érdekel, ha megharagszik? Semmilyen indokkal nem fogok "falazni" a gyereknek, nem, ennyire sem.

De te nem ezt tetted. :D :D Jó kefélést a sráccal. :)

2016. nov. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
kedves masodik!:) huzzal mar a bunkosagoddal.. egyaltalan nem jon be, szerintem nagyon csunya gyerek, alapbol nem az esetem es mellesleg egy eve van parom;) Sosem volt ram ez a ribiseg jellemzo.bTudod miert nem mondtam el baratnomnek te nagyokos? Azert mert ha ez senki szerint nem jelent semmit nem kavarom neki a sz*rt es nem akarom elrontani a boldogsagat idejekoran mikor ez meg egy kis aprosag volt, es lehet csak nagyon berugott, vagy mindenki szerint ez nem gaz, csak en fujtam fel. Baratnom szerintem nagyon szereti, minek idegesitsem tul hamar ilyenekkel? Ezt csak magamnak szeretnem megtudni egyenlore. Hidd el ha valami komolyabb kiakaszto lepese lett volna, biztos elmondtam volna neki, es ha lesz is el fogom!
2016. nov. 21. 21:12
 4/9 anonim ***** válasza:
Szóval a srác annyiba sem nézi barátnődet, hogy legalább ne a barátnőjét próbálja meg felszedni, szerinted pedig ez apróság. Nekem ne magyarázd meg. :)
2016. nov. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Na azert ezt nem tartom felszedesnek:D Egesz este ugyanazt az idiota sablonmondatot nyomatta a "hú de jól nézel ki" aztan nevetett. Es hogy miert nem tudom hova rakni? Mert nem ismerem. 22eves a srac nem ilyen kis 14 eves hulyegyerek. Nem tudom milyen neki a stilusa stb.. Peldaul masik baratnom baratja ilyeneket mond nekem hogy aludjak mar vele meg stb de tudom hogy csak viccel, es baratnommel egyutt nevetunk a hulyesegein, mert vagyunk olyan joban es ismerjuk olyan regota egymast hogy ilyen hulyesegekkel poenkodunk de ez nem sunyiban megy hanem mindenki hallja:D
2016. nov. 21. 21:20
 6/9 anonim ***** válasza:
22 éves??? :D Jó, totál ledöbbentem.
2016. nov. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
igaz?😄 en is ezt mondom mert viselkedesre nem 22evesre vall, hanem egy 15 eves kis idiota csajozos gyokerre. nem ovisok vagyunk en pl 19 vagyok baratnom meg 18, a masik baratnom meg 20:D erted mar miert nem ertem ezt?:D majdnem 22 evesen apamnak mar megszulettem en ez meg itt tart😂😂
2016. nov. 21. 21:34
 8/9 anonim ***** válasza:
Hallod, én mindent visszaszívok és inkább távozom innen a békesség érdekében. :D
2016. nov. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
😂😂 csak meg tudtalak gyozni, de azert bocsantot kerek en is mert hianyosan informaltalak az elejen es nem tudtad hany evesrol van szo😂😂
2016. nov. 22. 00:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!