Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm miért ír rám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm miért ír rám facebookon kamuprofillal, mi a célja? F/22 Ő 18

Figyelt kérdés

Röviden: kb. Egy hete jelölt be egy idős ismeretlen nő. :O Én jó fej vagyok, nem szelektálok kinézet alapján, ezért visszajelöltem. Na most azóta minden nap ír messengeren, kérdez, részletesen elmesélte az epe problémáját és azt ecsetelte, hogy szerinte a Mátyás-templomot újra budavári Nagyboldogasszony -templomnak kellene hívni.

Önmagában ezt nem tartom

rendkívüli dolognak, viszont tegnap véletlenül kiderült, hogy a barátnőm ezen a néven volt bejelentkezve a facen.

Vagyis ő az öregasszony.

Ő még nem jött rá, hogy tudom, szerintetek mit csináljak?



2016. nov. 23. 08:18
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
90%
Segitek: az ilyen agybeteg tinilibaktol minel elobb meg kell szabadulni.
2016. nov. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
86%
Nem lehet hogy tesztelni akar hogy megcsalod e?
2016. nov. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
85%
Először azt hittem, hogy leakarja tesztelni a hűséged, de ha ez lenne a célja, akk valszeg nem egy öregasszony profilképével próbálkozna xd lehet unatkozott O.o sztem kérdezz rá
2016. nov. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Szerintem a legkevésbé sem kéne "Felnőtt párkapcsolatok" témakörbe kiírnod ezt, mert barátnőd elég gyerekesen viselkedik és te sem tudod mit tehetnél...
2016. nov. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Az a furcsa, hogy nem, egyáltalán nem hozott fel semmilyen erotikus témát. II. Ferenc Józsefről, a véres Haynau- ról úrbéri pátensről és a kiegyezésről írt sokat borzasztóan unalmasan, alig vártam, hogy befejezze már. Mintha direkt szívózni akart volna velem, vagy nem tudom.

De akkor is, miért egy másik néven írogat mikor itthon is beszélgethetünk amiről csak akar, nem vagyok egy merev zárkózott srác.

2016. nov. 23. 08:55
 6/24 anonim ***** válasza:
nem lehet, hogy az anyja?
2016. nov. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Szórakozik, mert unatkozik. Mindketten gyerekek vagytok, mert te meg belemész, és ezen agyalsz. Minek ezzel egyáltalán foglalkozni? A messengeren a személyes találkozással ellentétben nem kötelező reagálni.

Amúgy meg, ha biztosan ő az, szívózz egy kicsit, aztán mondd meg, hogy tudtad végig, hogy ő az, és nevessetek egyet.

2016. nov. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Nem az anyja. A saját telefonján volt bejelentkezve. Én nem akarom otthagyni, mert szeretem, de mire számíthatok később?!

Amúgy arra gondoltam, hogy letiltom a kamuprofilt, és olyan lesz minden, mint azelőtt. Talán nem fogja újrakezdeni.

2016. nov. 23. 09:09
 9/24 anonim ***** válasza:
92%

"Én jó fej vagyok, nem szelektálok kinézet alapján, ezért visszajelöltem."


Tudod, a facebook ismerősöket a normális emberek sem kinézet alapján szelektálják, hanem az alapján, hogy ismerik-e az illetőt...

2016. nov. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Őőőő... semmi magyarázatot nem találok erre. Én is a hűséged tesztelésére gondoltam, de ez... szerintem minél előbb kérdezz rá.
2016. nov. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!