Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet gyerekes kérdés, de ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet gyerekes kérdés, de ha egy pasit érdeklek, akkor hogy képes arra, hogy napi szinten órákat lógjon a facebookon, de soha nem ír rám?

Figyelt kérdés

Több, mint egy hete semmi. Aztán, ha rámírna és kiakadnék, hogy hogy létezik, hogy eszébe jutottam, akkor ő lenne kiakadva tőlem.

Ugye valójában nem is érdklem, ha ennyire nem keresi a társaságomat?


2016. okt. 23. 09:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát sajnos ha ennyire nem keres, akkor nem? Mióta beszélgettek? Nem lehet, hogy eddig szinte bombázott, de te sosem kerested, és arra vár, hogy te írj neki?
2016. okt. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Volt, hogy én is írtam neki. Pl.legutolsó alkalommal is, amikor beszélgettünk, én írtam rá. Olyankor persze tud bókolni, miegymás.

Engem pedig per pillanat borzasztóan nyomaszt ez a helyzet, hogy a sok ostromolás után valami megváltozott bennem iránta, erre nem keres.

mit csináljak, írjam meg neki egyáltalán, ezt vagy mi legyen?!

2016. okt. 23. 09:46
 3/9 anonim ***** válasza:
Hagyd a csudába. Ha akar, akkor jön ő még a te utcádba, de inkább esélyes, hogy talált jobbat, és most azután kajtat.
2016. okt. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ismerem, szóval ez a talált jobbat dologgal csak az a helyzet, hogy évek óta nem talál magának senkit, mivel neki a jobb csajok kellenek, ő maga meg átlagos kinézetů és néha bunkó másokkal!
2016. okt. 23. 11:12
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor lehet azt hiszi, hogy nem érdekled. Az ostromlás a részéről volt, vagy te ostromoltad?
2016. okt. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Csak tipp, hiszen nem vagyok látnok, de ezt írod:


"hogy a sok ostromolás után valami megváltozott bennem iránta, erre nem keres. "


Ebből az a kép jön le, hogy ő sokáig próbálkozott (ostromolt), de hiába, és még csak nagyon pozitív visszajelzéseket se kapott (hiszen azt írod, hogy csak a sok ostromlás után változott meg benned valami iránta, tehát előtte gondolom nem nagyon voltál egyenlő partner az ismerkedésben, hanem hagytad, hogy ő egyoldalúan teperjen.

Csak tippelek, de pl. a leírásodból bennem az a kép alakult ki, hogy amíg ő vissza nem vett az udvarlásból, addig tennem nagyon kerested...


Ha meg ez így volt, akkor a messze legesélyesebb eset az, hogy elege lett a szélmalomharcból, és abból, hogy ő nyomul egyoldalúan.

Szóval most úgy van vele, hogy ő megtette, amit részéről elvárható, de neki is van még némi önbecsülése, szóval ő ennél többet már nem hajlandó tenni - ha szeretnél valamit, akkor innentől kezdve teperj te.

2016. okt. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
89%
Csak megerősíteni tudom az előttem szólókat, feladta a hiábavaló küzdelmet egy magát kérető buta libáért.
2016. okt. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ne filozofálj ezen, hogy miattad lóg-e a facebookon, ezer oka lehet, hogy ott van. Írj neki te, ha gondolsz rá és hiányzik neked.
2016. okt. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Na így egy hét elteltével kíváncsi vagyok, hogy mi lett a dologból.


Próbáltad te keresni őt, vagy inkább lemondtál róla, hogy áhh, akkor inkább nem teszek semmit, hátha mégis történik valami csoda?

2016. okt. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!