Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti belemennétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti belemennétek egy kapcsolatba olyannal, aki nem beszéli a nyelveteket? #23{

Figyelt kérdés
2016. nov. 23. 18:54
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. nov. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha van közös nyelvünk, amit megfelelő szinten beszélünk mind a ketten, akkor igen. Egyébként nem. A kapcsolat alapja a kommunikáció, ha csak szépen nézünk és jókat szagolunk, az kevés egy értelmes kapcsolathoz.
2016. nov. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
95%
Ha nincs egy magas szinten (rigo utcai B2-es angol/etc. komplex nem az) beszelt nyelv, amin mindketten tudunk kommunikalni, akkor nem. Lehetetlen is lenne. Ha ezen kivul beszeli az anyanyelvemet az tok jo, de kulonosebben nem foglalkoztat. Kulfoldi baratom van, eloszor angolul beszeltunk, en megtanultam az o anyanyelvet, mert erdekelt, elbibelodtem vele, meg mert nala akarunk elni, o nem tanult meg magyarul, mert kulonosebb nem foglalkoztatta. Ket nyelv meg boven eleg minden kommunikaciora.
2016. nov. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
18%
Hogyne mennének bele. Ide is heti rendszerességgel kikerül néhány, albánért/görögért/spanyolért rajongó elmeroggyant kérdés. Még közös nyelvük is akad, a szex.
2016. nov. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
25%

Nem, még akkor sem, ha van közös nyelv. A sokáig élt külföldön, és azt mondta, bármennyire is szereti az adott országot, nyelvet, nem tud szerelmes lenni, csak magyarul.

Nekem egy párkapcsolatban olyan mélységekre van igényem, amit csak nagyon árnyaltan lehet kifejezni, néha még az anyanyelvemet is szegényesnek érzem hozzá, keresnem kell a megfelelő kifejezéseket.

Más nyelven csak jóval felszínesebb kapcsolatot tudnék kialakítani, olyanra meg nem vágyom.

2016. nov. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

#5

Ebben mondjuk teljesen egyetértünk. Sokszor még az anyanyelvemen se vagyok képes kifejezni az érzéseim, nem még egy idegen nyelven.

2016. nov. 23. 19:43
 7/27 anonim ***** válasza:
37%

Nem. Attól, hogy van csomó nő, aki belemenne, attól még nekem mindig kikötés volt, hogy magyar férfit szeretnék páromnak. És ennek megfelelően is választottam, akkor is így van, ha egyesek itt a fejük tetejére állnak.


Tehát a kérdésre a válasz: egyénfüggő.

2016. nov. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Hacsak nem eladtak neki 20 kecskéért, akkor valahogy már közelebbről megismerkedtünk, tehát tudunk kommunikálni. Innentől nekem tökmindegy.
2016. nov. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért de nekem nagyon tetszene :)
2016. nov. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha van egy közös nyelv amin megértjük egymást simán. Attól még hogy egy másik nyelven nem tudjuk kifejezni az érzéseinket költői szépséggel még működhet egy kapcsolat. Szóval részemről teljesen rendben lenne.
2016. nov. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!