Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Uraim, ha a párotok teherbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Uraim, ha a párotok teherbe esne, és vegyük azt az esetet, hogy természetesen vállaljátok együtt a babát, belemennétek az alábbiak bármelyikébe?

Figyelt kérdés

Ha ti keresnétek kevesebbet, mint a barátnőtök/élettársatok/feleségetek, maradnátok ti otthon a gyerekkel, a gyerek óvodás koráig?

Ha ugyanannyi lenne a jövedelmetek, vállalnátok, hogy megfelezitek az otthon töltött éveket a gyerek óvodás koráig, tehát pl. 1,5-1,5 évet lennétek otthon, ha ezt vállalnátok, milyen sorrendben vállalnátok?

Ha egyáltalán nem maradnátok otthon, és nem lenne magasabb a jövedelmetek a párotok jövedelménél, megindokolnátok, miért nem vennétek ki ebből a részeteket?


2016. nov. 11. 13:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretek otthon lenni, szóval simán tölteném otthon a napjaimat a picivel.


A fele-fele is rendben lenne, de itt ragaszkodnék ahhoz hogy az anya kezdje, hisz ha tudja a kezdeti időben szoptatni a gyereket, akkor sokat számít + az se baj ha pihenget (már amennyit tud a gyerek mellett) 1,5 éves gyerekkel azért már el lehet aktívabban is játszani és nem alussza végig a napjai nagy részét, mint 1 éves kora előtt. 1,5-2 éves gyerek meg már gagyarászik, próbálja összerakni a szavakat. Erről nem igen szeretnék lemaradni.


F

2016. nov. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
27%
Miért jövedelemfüggő,hogy kiveszi-e a részét a pasi a saját gyereke neveléséből vagy sem?
2016. nov. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
90%

2,


azért, mert ez gyakori és logikus érv, hogy aki többet keres, az dolgozzon továbbra is. hiszen a családnak több pénze lesz így.

2016. nov. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem meg mindent meg lehet beszélni. Azt a döntést kell meghozni ami mindket felnek megfelel, önzően nem lehete viselkedni egy párkapcsolatban sem mert akkor az a parkapcsolat nem lesz hosszuéletű.
2016. nov. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
86%
baráti körben volt olyan h az apa volt gyesen és anyuka dolgozott. nem kirívó dolog :)
2016. nov. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
16%

Az első egy évben a gyereknek MINDENKÉPPEN az anyára van szüksége elsősorban. Nem is értem, hogy lehet ez kérdés... Egyszerűen biológiailag így vagyunk kódolva.

Bár nő vagyok, de ha férfi lennék, biztos nem akarnék olyannal gyereket vállalni, akiben akár csak opcióként is felmerül, hogy az első egy évben lepasszolja a gyereket. Ez kb. olyan, mintha a terhesség kihordását passzolná át másnak...

2016. nov. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Én egy ilyen párt ismertem, akiknél az apa maradt otthon végig, mert az anyuka annyival többet keresett, ami ha kiesik, akkor bajban lett volna a család.
2016. nov. 11. 14:27
 8/16 anonim ***** válasza:
14%
Ne haragudj kedves Kérdező, de ha az anyuka elmegy gyedre, akkor a fizetésének igen nagy százalékát megkapja. Valahogy nagyon életszerűtlen az egész, amit írsz.
2016. nov. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nem láttam bele az életükbe, de mivel náluk ez gondot okozott volna, feltételezem, hogy nekik az a pénz számított.
2016. nov. 11. 14:40
 10/16 anonim ***** válasza:
68%

Maradnék hát! :D Pár feminácin kívül egy nőt sem láttam panaszkodni ezért. Sőt, az összes női ismerősöm örült, hogy otthon maradhat és ténylegesen számára fontos dologgal, a gyerekkel foglalkozhat. A férfi meg maradt a monoton, szürke hétköznapokban.

Szoptatási időszakban azért inkább örülnék, ha az anya lenne otthon a gyerekkel.

EMBEREK: Értem én, hogy mindenki valami csodás elmének képzelni magát és mindent lepontoz, ami számára nem szimpi és cukcsi, de hahó! #6 egy biológiai TÉNYT írt le! Ezen mégis mit pontoztok le?

2016. nov. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!