Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Komolyan ilyen miatt képes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan ilyen miatt képes valaki vitázni? Szerintem ez egy kicsit beteges. Tök jól elbeszélgetünk és akkor ilyen miatt képes leállni vitatkozni.

Figyelt kérdés

A barátnőm sokszor olyan, hogy még az élő fába is képes belekötni.

Épp beszélgettünk egy kicsit facebookon és írt egy bölcsességet, ami így szól


"masok karán tanul a bölcs ....más kárán az okos a harmadikról nem érdemes beszélni😀"


Én reagáltam, hogy ezt ismertem,ő megkérdezte, hogy kitől és mondtam, hogy a nagymamámtól.

Ő erre azt írta, hogy

"remek..ő képben sem volt amikor írtam neked..sanyi bácsi mondata volt..erről ennyit

mindent nagymama

hagyjuk megyek"


Én azt írtam,hogy életemben először tőle


jó van egy csodás nagyikád

De az előbb te írtad hogy sanyi bácsi mondata volt


én írtam neked először..

Bocsánat a semmiért


Én azt írtam,hogy életemben először tőle


jó van egy csodás nagyikád

De az előbb te írtad hogy sanyi bácsi mondata volt


én írtam neked először..

Bocsánat a semmiért


fordulj nagyikához a bölcseletekért..ő nyiregyen élt..mi két éve vagyunk együtt..nem nyitok vitát


nem számít..majd ő oktat a népi bölcsességekre

Necsináld már

Kajak ilyen miat vitatkozunk?


nincs megint..mindig ő.. megértem vele élsz

nincs kajakom


mindent tőle meg anyukádtól ..nem sértődök.. csak furcsa..amikor először írtam nem mondtad..kajak ..ismerem nagyika szazszor mondta


2016. nov. 24. 08:51
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/95 anonim ***** válasza:
100%
Ez valami szakaszos böfögés, nem kommunikáció.
2016. nov. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/95 anonim ***** válasza:
100%
Nem ertem, mi van
2016. nov. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/95 anonim ***** válasza:
100%
Atyavilág.. És ez téged nem fáraszt? Nekem nem lenne kedvem beszélgetni egy ilyen emberrel.
2016. nov. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/95 A kérdező kommentje:

Elnézést, ha néhol nyakatekert.

A lényege,mondott egy bölcsességet, de előtte odaírta, nekik ki szokta mondani.

Én reagáltam, hogy ismerem, mire ő megkérdezte kitől és így indult az,hogy vitatkozott velem, hogy én a nagymamámtól ismertem.

Azt vettem ki, zavarta, hogy nem azt írtam, hogy tőle é s az általa emlegetett Sanyi bácsitól.

2016. nov. 24. 08:59
 5/95 anonim ***** válasza:
100%
Így nem lehet valakivel beszélgetni. Értem a sztorit, csak ami közöttetek van, az nem beszélgetés. Emelni kéne a szintet, mert szerintem az is simán előfordulhat, hogy két teljesen különböző beszélgetésben vettetek részt fejben.
2016. nov. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/95 A kérdező kommentje:

Jó, pontosítottam,mert nagyon sokszor nyakatekerten ír.

Mint az előbb említettem, leírt egy ilyen bölcsességet.

(Előtte azt, hogy valami Sanyi bácsitól tanulta.)

Én reagáltam, hogy én is ismerem, mert az én nagymamám szokta mondani. És kiakadt, hogy hogy jön ide a nagymamám,(ő azt várta, azt írom, tőle származik.)

És elkezdett vitatkozni azon is,mikor azt írtam, hogy kajak ilyen miatt vitázunk? És arra reflektált, hogy neki nincs kajakja.

Bocsánat, közben dolgozom is.

2016. nov. 24. 09:02
 7/95 anonim ***** válasza:
78%
Hát ha még fiatal vagy, akkor elviselhető, hogy egy ilyen nárcisztikus libával beszélgess. De egy idő után unalmas, és semmilyen formában nem szórakoztató az ilyen társalgás. Én pl már nem tudnék ilyen emberrel mélyebb kapcsolatba bonyolódni.
2016. nov. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/95 anonim ***** válasza:

"és azt várta, azt írom..."


Nem tudhatod. Ennyiből nem lehet tudni, mit akar a másik.

Épp ezt mondom. Két csatornán beszélgettek és csodálkoztok, hogy nem működik. Dolgozni kell rajta. Az is lehet, hogy ideges volt, az is lehet, hogy elismerésre vágyik gyenge önbecsülés miatt, és azt akarta, hogy ezt te add meg neki, az is lehet, hogy mondani akart ezzel neked valamit, de te csak azon rugóztál, kitől hallottad, stb. Ezer megoldása lehet, nem csak a leírt szavakból áll a kommunikáció.


Aki pedig ennyi alapján meg tudja mondani, hogy milyen ember az, akivel beszélgettél, vagy hogy milyen a kapcsolatotok, az varázsló. Nem hallgatnék ilyen tanácsokra. LE kell ülni és meg kell beszélni, meg kell ismerni egymást, igényeket, személyiséget. Akkor lehet valamit mondani. Még szakembernek is kell 10-15 alkalom, hogy legalább valamit mondani tudjon a másik személyiségéről, nemhogy egy 10 mondatos chat idézet egy laikusnak egy névtelen oldalon!

2016. nov. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/95 A kérdező kommentje:

Fiatal, ha azt vesszük, 28 éves vagyok.

Ő 26.

Tegnap volt róla szó, hogy lehet most kevesebbet tudok neki írni, mert munka mellett tanulok levelezőin és nyelv vizsgázni is fogok,hogy biztosan, le fogom sza. ni, holott ez nem igaz...

2016. nov. 24. 09:09
 10/95 anonim ***** válasza:
71%
Hát én egy ilyen fogyatékos hülyét dobnék...komolyan..leírni nem tudom hogy mit is gondolok az ilyenekről..
2016. nov. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!