Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Komolyan ilyen miatt képes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan ilyen miatt képes valaki vitázni? Szerintem ez egy kicsit beteges. Tök jól elbeszélgetünk és akkor ilyen miatt képes leállni vitatkozni.

Figyelt kérdés

A barátnőm sokszor olyan, hogy még az élő fába is képes belekötni.

Épp beszélgettünk egy kicsit facebookon és írt egy bölcsességet, ami így szól


"masok karán tanul a bölcs ....más kárán az okos a harmadikról nem érdemes beszélni😀"


Én reagáltam, hogy ezt ismertem,ő megkérdezte, hogy kitől és mondtam, hogy a nagymamámtól.

Ő erre azt írta, hogy

"remek..ő képben sem volt amikor írtam neked..sanyi bácsi mondata volt..erről ennyit

mindent nagymama

hagyjuk megyek"


Én azt írtam,hogy életemben először tőle


jó van egy csodás nagyikád

De az előbb te írtad hogy sanyi bácsi mondata volt


én írtam neked először..

Bocsánat a semmiért


Én azt írtam,hogy életemben először tőle


jó van egy csodás nagyikád

De az előbb te írtad hogy sanyi bácsi mondata volt


én írtam neked először..

Bocsánat a semmiért


fordulj nagyikához a bölcseletekért..ő nyiregyen élt..mi két éve vagyunk együtt..nem nyitok vitát


nem számít..majd ő oktat a népi bölcsességekre

Necsináld már

Kajak ilyen miat vitatkozunk?


nincs megint..mindig ő.. megértem vele élsz

nincs kajakom


mindent tőle meg anyukádtól ..nem sértődök.. csak furcsa..amikor először írtam nem mondtad..kajak ..ismerem nagyika szazszor mondta


2016. nov. 24. 08:51
 21/95 anonim ***** válasza:
100%
Ja hogy tényleg vannak bajok nála a toronyban. Az ilyen csajokat szokás otthagyni.
2016. nov. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/95 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy ennél is elme roggyantabb exem. Persze kívülállóként könnyű mondani, hogy menekülj. Mikor benne vagy, és valamiért szereted, nem könnyű megtenni...

A kérdésed és a hozzászólásaid alapján van baj, nem kicsi...

Ez együtt élve se fog változni, ez alap személyiség. Leélnél egy ilyen hozzáállású emberrel egy életet? Jobb előbb búcsút mondani, addig se telnek feleslegesen az éveid.

Én már úgy osztottam volna ezt a csajt, olyan keményen, hogy már szerintem rég elhagyott volna. Ezt nem lehet elviselni...

2016. nov. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/95 A kérdező kommentje:

Mindig leülök vele megbeszélni, ezzel nincs baj.Ideig, óráig, napokig(volt hogy hetekig is működött), aztán újra kezdi.

Egyszer már szakítottam vele ez miatt.

Bevett egy csomó gyógyszert... De komolyan mit csináljak?

Nem zsarolhat senki senkit érzelmileg.

Én vagyok a hülye, tudom, de akárhányszor vitatkozunk, és mondom neki, hogy majd ha normális leszel írok(volt, hogy egy napig nem hívtam és írja, hogy ő rosszul van, meg stb. Lehet, hogy volt olyan, hogy rám akart ijeszteni, de a kórházas az igaz volt.

A hétvégén találkozunk,valószínű közlöm vele, hogy már nagyon sokszor ezt csinálja, nekem ez már sok(k).

És nem szeretném ezt így, ha nem változtat dolgokon.

Szeretem, mindent megteszek,jobb legyen, de sokszor nemképes alkalmazkodni...

2016. nov. 24. 09:47
 24/95 anonim ***** válasza:
84%
Gyanitom, hogy te mar kerdeztel itt.... es mar akkor is megmondtuk, hogy a baratnod viccen kivul beteg, menekulj. Eszedbe ne jusson ot beleszoni az eletedbe meg komolyabban. Nyugodtan elhiheted, hogy nem fogja megolni magat, ezzel csak szeretnek az ilyen elmebetegek zsarolni masokat.
2016. nov. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/95 anonim ***** válasza:
Rendkívül komoly problémával küzdesz! Ez egy 13 éves lány és egy 15 éves fiú beszélgetése.
2016. nov. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/95 anonim ***** válasza:
Nem akarok távdiagnosztizálni, de nekem erősen borderline-gyanús. Keress rá a neten erre a személyiségzavarra, szerintem ha jól ismered a barátnőd, meg fogod tudni ítélni, hogy mennyire jellemzőek rá a tünetek.
2016. nov. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/95 A kérdező kommentje:

Hallottam már a borderline ről és volt is ilyen osztálytársam, de ő nem volt ilyen....

És azt nem lehet kinőni?

Még azon is gondolkodtam,hogy hazudja, hogy megsajnálják....

2016. nov. 24. 10:05
 28/95 anonim ***** válasza:
100%

Kinőni? De ari vagy. :D

A személyiségzavarok egy életre szólnak, de ilyen súlyos diagnózist tényleg nem szabad ismeretlenül mondani senkire. Nyilván van valami mentális problémája a barátnődnek, és erősen manipulatív is ezzel a "megölöm magam, ha elhagysz" dumával. Természetesen nem csinálna ilyet, csak jól esik neki sakkban tartani a magad fajta embereket.

2016. nov. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/95 A kérdező kommentje:

Most meg azt írja, hogy undorodik tőlem. Csodálkozik, ha néha elküldöm melegebb éghajlatra..

És lelkifurdalást akar kelteni bennem.

azt írta egy ismerős, hogy tipikus energiavámpír.

meg hogy nem kellek mert hány tőlem meg undorodik.

Miért akarja rám kenni?

Hogy hívják ezt az embertípust?

Aki ha saras, másba keresi a hibát

2016. nov. 24. 10:13
 30/95 A kérdező kommentje:

Én rohadtul türelmes vagyok, de ez már nekem sokk.

Meghalt az anyukája.Nekem az apukám.

Mégsem viselkedek így. Mire jó ez?

És még ő írja, hány tőlem, undorító szar vagyok.

2016. nov. 24. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!