Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elhívom randizni a fiúkat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhívom randizni a fiúkat, mégis barátság lesz belőle, miért?

Figyelt kérdés

Már nem egyszer volt, hogy elhívtam találkozni fiúkat(sajnos engem nem hívnak el).

Egyből bele mennek a találkába. A találkán nagyon jól érezzük magunkat, és akarnak is többször összefutni, de egyik se randi, hanem barátság céljából. Úgy megszeretik a személyiségemet, hogy ezekből tartós, mély barátságok születnek, de egyik sem párkapcsolat!

Most volt egy srác, aki nagyon megtetszett. Elhívtam találkozni, bele is ment. A találka alatt egy bókot se kaptam, semmi, én voltam az, aki fent tartotta az egészet. Mondta, hogy meglepődött, milyen személyiségem van, és szeretne mégegy találkát.

Nem egy fiútól hallottam, hogy ritka személyiségem van, mégis itt megakad, és sose lesz belőle több.

Volt már olyan, akinek 2 év után bevallottam az érzéseim, és megmondta, hogy nagyon szeret, de mint barátot.

GOndoltam arra is, hogy a külsőmmel lehet baj, de azért nem hiszem, mert akkor random vadidegen fiúk nem mennének bele egyből a találkába, ha nem tetszenék valamennyire nekik.

Egyszerűen semmi ötletem sincs, és így változtatni sem tudok.

Ha meg a jégkirálynőt játszom, akkor ott vége szakad mindennek. Amúgy 21 éves vagyok.

Ilyenkor mit lehet tenni?


2016. nov. 24. 13:09
 1/8 anonim ***** válasza:
37%

Fel a fejjel, Én is hasonló cipőben járok csak fiúként, nagy dumásnak mondanak, szeretnek is velem csacsogni a lányok, de azok is csak "havernak" akarnak . Ilyen ez a szingliség :D

27/F

2016. nov. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%

leszek kísérleti egér, hívj el engem, és megmondom lol


(jk, tudom, hogy nem fogsz)

2016. nov. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
#2 Nem ők neten nem ismerkednek, meg nem kérnek privátot tudod... Meg különben sincs normális pasi ugye...
2016. nov. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
21%

Én egyetlen fiút sem hívnék el randizni. Hívjanak el ők! Én küldöm a jeleket, ha valaki tetszik. Aki ért belőle, az elhív. Aki nem érti, ne is hívjon el.


Elveszed tőlük a hódítás lényegét. Minek hajtsanak, ha oda dobod magad.

2016. nov. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Hát ez elég passzos... :D

Nem értem mi ez a patthelyzet!


Írj nekem privátban! Több információra van szükségem a helyzetedről!


24f

2016. nov. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

# 3 : Persze, tudom :D juj, gyakorin nem ismerkedünk, mert itt milyen emberek vannak, de azért arra jó, hogy itt várja a katarzist, meg hogy megoldják neki látatlanban a problémáit :D


Ja, bocs, túl racionális voltam. Nem is akarja megoldani a problémáját, csak rinyál, mert az kényelmes.

2016. nov. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem félsz mégis valamitől, ami a párkapcsolattal jár?

Szerintem ha egyértelműen erős szexuális utalásokat tennél, vagy a randi végén nyíltan megmondanád, felvállalnád, hogy neked többé ilyen találkához nincsen kedved, mert te kedvest akarsz magadnak, akkor biztosan máshogyan reagálnának.

Pl. mondd meg, hogy meghívod vacsorára, de óvszert és desszertet ő hozzon.

Vagy kérdezd ki róla, mikor volt utoljára szűrésen, hogy tudd, biztonságos szerelmi partner-e. Ha még nem volt, kérd meg, menjetek el együtt, mert máskülönben nem tudod vele felépíteni a kapcsolatot, ha erre nem hajlandó.

Szóval egyértelműsítő jelek.

Vannak férfiak, akik nyitottan arra várnak, hogy a nő nyúljon értük, aztán csak egyszerűen szót fogadnak neki.

Megértem, ha nem jön be ez neked, mindenesetre ezek a férfiak, akik megtetszettek neked, ilyenek.

2017. dec. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

4: Én is nő vagyok és analfabéta vagyok ebben a tipusú jeladásban ugyanúgy, ahogy a kérdező is. Soha az életemben nem teremtődött még így kapcsolat. És ha figyelmesen újra olvasod a kérdést, látod, hogy a kérdezőnek sem.

És valójában utálom is, ha valaki így odajön; ÉN akarok kezdeményezni.

Viszont ez nem azt jelenti, hogy a továbbiakban is az egész kapcsolatot én akarom vinni a hátamon, míg a másik teljesen passzív....

2017. dec. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!