Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Többet érez, mint barátság,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többet érez, mint barátság, de kevesebbet, mint szerelem, akkor mégis mit érez a lány?

Figyelt kérdés
2013. nov. 12. 09:30
 1/8 anonim válasza:
Ceki..te vagy az?
2013. nov. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
27%
Maga se tudja... Olyan buta, zavarodott, döntésképtelen mint úgy a lányok többsége.
2013. nov. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem igen.
2013. nov. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy már évek óta így érez, és hogy van ilyen. Vonzódik hozzám, hiányzom neki, de nem tudná velem elképzelni az életét, nem szerelmes, ezért inkább elfojtja ezeket az érzéseket. Én meg halálosan szerelmes vagyok és nem tudom, hogy ez most jobb, mint a semmi, vagy inkább legyen semmi...
2013. nov. 12. 09:38
 5/8 anonim ***** válasza:
ajaj. na az ilyenek elől kell menekülni. ez sose fog veled járni, de azér legyél a baráttya meg hiányzol neki. fiatal nőknél gyakran előforduló kapcsolati forma. megoldás: mondd meg neki hogy vagy duktok, vagy menjen a vérbe és ne szívja a véred.
2013. nov. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"most jobb, mint a semmi, vagy inkább legyen semmi..."

Hát legyen önérzeted és ne kússz utána. Talán előfordulhat, hogy amint hátat fordítasz neki, azzal felpiszkálod az önérzetét ("mi az, hogy ez a fiú, aki eddig imádott, többé nem akar engem? ENGEM!" és akkor ő fog majd teperni utánad, de az 100% hogy ha továbbra is a lábnyomait fogod csókolgatni, akkor sosem vesz majd komolyan. Legyél férfi a szemében, az az egyetlen esélyed, hívd fel most és közöld vele, hogy ennyi volt, neked normális nő kell, aki tudja mit akar.

2013. nov. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem ilyet egyszer egy srác mondott és mi nem jöttünk össze, de nem is beszélünk azóta. Azt hiszem jobban jártam.
2013. nov. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Hosszú a történet, volt már hogy évekig nem beszéltünk. Ő akkor tiszteletben tartotta, hogy nekem nem megy a barátság. Majd újra elkezdtem vele beszélni, hátha úgy végre elfelejtem. De most meg itt tartunk.


Igazából pont ez az, hogy tudja mit akar. Semmit, csak barátságot, de én nem hiszem el, hogy van ilyen érzés, hogy fontos vagyok neki mint az állat, bármi történik mellettem áll (ezt már sokszor bizonyította), ha nem vagyok vele sokszor hiányzom neki (jó, nem nyaggat vele, én szedem ki belőle), régen még le is feküdtünk egymással, de velem lenni nem akar, mert nem szerelmes.

2013. nov. 12. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!