Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdeklem még egyáltalán? 21/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdeklem még egyáltalán? 21/L

Figyelt kérdés
Első "normális" lapcsolatom lenne ez.Két hónapja vagyunk eggyüt, az elején nagyon figyelmes volt, mindig találkozni szeretett volna velem,éreztem, hogy számítok neki, aztán most szinte 180 fokot fordult a dolog.Volt egy veszekedésünk, ami miatt 1 hétig külön voltunk, de béke lett s megsem beszéltük, hogy mi hogy volt, csak a szőnyegalá lett seperve, itt én voltam a hibás.S volt egy fura megjegyzése, hogy nem tudja, hogy azért akadt ki annyira, mert csak ni ott hagytam, vagy mert az exe is ezt tette s annó vele minden olyan jó volt, csak hát vége lett. Mostanában beszélgetni sem tudunk.. Hétvégent találkozunk s általában én kell előhozakodjak a találkával, hétköznap egy mi ujság veled üzenettel lerendez ha ír, ha én írok ugyan az a pár mondatos beszélgetés lesz. Rideg velem, de ha eggyüt vagyunk,akkor minden normálisnak látszik, figyel rám,hozzám bújik, kiránduláson gondolkozunk az ünnepek utánra, de mégsem érzem azt, hogy rendben lennének a dolgok. Általában arra fogja, hogy fáradt a munka után, én pedig még tanulok, nem tudom mi van, tanácsra lenne szükségem.

2016. nov. 24. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:
attól hogy itt néhányan netán áltatnak még rossz marad a helyzet. ki volt éhezve kapóra jöttél, most már lépne de 1-2 fokkal szebb mint a szomszéd rendes srác, szal még reménykedsz....nem piszkálni akarlak csak a nyers valóságot igyekszem rekonstruálni
2016. nov. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is ezt látom, csak féltem, hogy megint csak nagy ügyet csinálok az egészből vagy csak üres logikázás..
2016. nov. 24. 21:47
 3/5 anonim ***** válasza:
maga az ügy is alapból az hogy nem kerek a sztori. megjavítani aligha lehet de idő és keserűség biztos jár a próbálkozásokkal.de mindezeket te is tudod
2016. nov. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem értek egyet az egyessel.

Ha csak úgy otthagynának egyedül,eléggé pofára esnék.

Főleg ha nem az ő hibája volt,gondolj bele a helyzetébe ő próbálkozott nálad,gondolom mindent megtett a maga módján egy kis nézeteltérés vagy valami és ott hagynak egyedül,hát én is változtatnék a hozzáállásomon a lány felé.

22f

2016. nov. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De azért épp ennyire, hogy találkozni se hív s kb nulla életkedve van hozzám? Én változtattam nálam amibe kellett.
2016. nov. 25. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!