Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem érdeklem a pasim?

Figyelt kérdés
A napokban történt, egy autó kihajtott elém én nekimentem biciklivel. Ezt mondtam a pasimnak, illetve csak emlitettem hogy nekimentem egy autónak de aggodalmat nem láttam rajta, meg sem kérdezte hogy történt, hol történt, semmi.. Nem értem hogy nem érdeklem vagy csak sokat várok el?
2016. máj. 29. 09:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha minden héten nekimész egy autónak, akkor lehet már megszokta és nem érdekli.
2016. máj. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Gondolom nem tűnsz sérültnek, mert nem sérültél meg, tehát max az ijedtség látszik rajtad.

Minket alapvetően a fontos, a számító dolgok hoznak lázba, ez pedig inkább egy női csicsergés témája lehet, amit egy-egy lavazza kávé mellett szoktatok megbeszélni.

Az ijedtség nem téma, a valódi baj az.

2016. máj. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 RRR ***** válasza:
biztos érdekled,,,de ez az eset őt nem érdekli.....egyben vagy ennyi elég is neki
2016. máj. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Két lila foltom lett csak szerencsére.
2016. máj. 29. 09:58
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom ki hogy van vele, de azért ilyenkor megkérdezném hogy történt a dolog.

Hogy történt a dolog? :)

2016. máj. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Elég érzéketlen tapló... de ha majd leveri egy 37,1-es láz.... lesz siránkozás, ne félj! :D
2016. máj. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!