Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » (Komoly kapcsolatban élő)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(Komoly kapcsolatban élő) Fiúk! Ti mit szólnátok ha a (nem futó kalandnak számító) barátnőtökről meztelen képeket találnátok a neten, amikhez bárki hozzáférhet?

Figyelt kérdés
2016. nov. 25. 11:38
 1/7 anonim ***** válasza:
82%

Az attól függ.


Ha amatőr képek amiket egy idegbeteg exe rakott fel akkor még sajnálnám is.

Ha profi régi képek akkor nincs baj, amennyiben már nem ebből él.

Ha viszont csakpár hetesek akkor vége lenne, mert ez így túl.... nem is tudom.


Próbálnám rávezetni, hogy "vallja be"... Ha elmondja, őszintén hogyan is miért történt akkor semmi gond. Ha hazudozik, tagad amíg csak lehet akkor vége lenne.


De ha minden jól alakul - a képek régiek és/vagy idegbetg exbarát műve, és őszinte a témában - akkor semmi gond nincs. Még egy kicsit jó is, kivéve ha az exbarát műve, és ez rosszul esik neki (mármint a nőnek).

2016. nov. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%
Kérdőre vonnám, hogy ez micsoda, és hogy kerültek fel a képek, milyen célból.
2016. nov. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

1: mikor készültek a képek, amikor még nem voltunk együtt?

2: nekem küldte, nekem csinálta, hogy került fel?

3: valamiféle megcsalás szerepet játszik?


Persze gáz lenne jövőre nézve, de valahogy meg lehetne oldani.

2016. nov. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
62%
En pont ezen gondolkodtam el most, ahogy felmentem instagrammra, es egy modell ismerosom legujabb kepet lattam meg (hivatasos modell, ismert cegeknel), amin teljesen meztelen, es fekete-feher kepen nyujtozkodik felfele egy fal mellett. Nagyon szep, muveszi kep, de akkor sem ertem, hogy minek ezt kirakni az osszes ismerose ele meg a nyilvanos instagrammjara. En no vagyok ugyan, de pasikent nekem ez teljesen elfogadhatatlan lenne. Ugyanezen okbol soha engedtem magamrol az ehhez hasonlo kepek elkesziteset.
2016. nov. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
49%
Küld a képet és megmondom
2016. nov. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
33%
Egyet tutira vehetsz: amint megmondod neki, hogy megláttad azzal fog jönni hogy "te mért nézegetsz meztelen csajokat a neten?" Innentől kezdve neki le van rendezve és te vagy a szemét, hogy hogy merted..
2016. nov. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem zavarna, nekem is van feltöltve meztelen képem. Tetszene, hogy ilyen bevállalós. Büszke lennék rá és nagyon igyekeznék megtartani.
2016. nov. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!