Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Van olyan kor a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Van olyan kor a nőknél, ami után már gyanús nektek, hogy valami gikszer van vele, amiért még soha nem volt kapcsolata?

Figyelt kérdés
2016. nov. 26. 21:16
 1/8 anonim ***** válasza:
2%
18 éves korára minden normális nő túl van az első kapcsolatán, ahol minimum 6 hónapot várt a szexszel, és csak akkor adta magát oda, ha bizonyította a fiú, hogy romantikus és nem csak szexet akar. Akivel nem így történt, vszeg 20 éves korára egy önbecsüléstől mentes romhalmaz lesz, vagy olyan aki egy bántalmazó kapcsolatban élő fapinna, vagy macskás szingli nő, vagy ribizli.
2016. nov. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%
Mivel magam is ilyen "gigszeres" vagyok, ezért megértő vagyok az ilyen emberekkel szemben. Tudom, mit éreznek.
2016. nov. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezt így nem lehet megmondani, ez annyira egyéni szerintem, senkinek nem láthatsz bele a múltjába, hogy ez minek lehet a következménye. Az elsőre meg ne hallgass, ez a 18 korukra már szétb..ttak szövege, ezzel próbálják kimagyarázni, hogy milyen ügyesek és felnőttek már, 30 évesen meg majd sír a szájuk, mert senkinek sem kellenek majd a kiégett ribizlik :)
2016. nov. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
* 18 éves korukra, akart lenni
2016. nov. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az 1. válaszoló javaslata lapján már én is eláshatnám magam. :) Éppen ezért engem sem zavarnak a hasonló hímegyedek, akik annyi tapasztalattal bírnak, mint én.
2016. nov. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
14%

Igen, ha 23 éves koráig nem volt soha senkije, akkor az már gyanús nekem, és arra gondolnék, hogy:

1. kiállhatatlan személyiség, nehéz eset

2. nulla szocializálódású/túlságosan introvertált

3. túlságosan válogatós, Jégcsapkirálynő

2016. nov. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ismerek olyan not, akinek van parja, megis van bja, fura. A pasi is.
2016. nov. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Rendszerint én mondom meg, hogy van gikszer, vagy nincs gikszer....:D

30/f

2016. nov. 27. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!