Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt más is, akinek tök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt más is, akinek tök rendben van a kapcsolata csak olvasgatni/kommentelni jár ide? :D

Figyelt kérdés

Kicsit furán érzem magam, mert egy harmonikus, szinte tökéletes kapcsolatban élek de már csak megszokásból is feljárok ide. Szoktam kommentelni is segítő szándékkal, de általában csak olvasok.

21N


2016. nov. 13. 11:19
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
82%
En, de en inkabb csak rohogni jovok ha rossz kedvem van, az ezoteria kategoria verhetetlen:-)A masik kedvenc amikor valaki kitesz valami megcsalos kerdes es a kommentelok tombolnak, aztan vannak ezek a napi nocsabasz kerdesek, meg a mackos pasik vekony lany almodozas...az osszeset imadom:-)))))
2016. nov. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
76%

Mint humoroldalt, rendszeresen látogatom unalmamba.

Bár, néha, nagyon jókat beszélgetünk úgy privátba.

2016. nov. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Jelen.
2016. nov. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
A mackós pasikat én sem értem amúgy... 190 magas, 110 kilós párom van tehát nem egy szétfolyós alkat de elég nagydarab. És imádom. :) Pedig előtte csak közepes/vékonyabb alkatú párjaim voltak, de amióta vele vagyok rádöbbentem, hogy ezerszer jobb vele. A szex is, minden. :D Viszont ha olyan kis önbizalomhiányos lett volna, mint az itteni kérdezők akkor valószínűleg semmi nem lett volna, hisz ő szólított le. :) Magabiztos volt, nem látszott rajta, hogy félne (pedig utólag mondta, hogy kalapált a szíve), talán pont ez nyűgözött le benne először.
2016. nov. 13. 11:26
 5/23 A kérdező kommentje:

Amiken én jókat nevetek azok az ilyen tinikategóriába illő hisztis lányok "én reagálom túl?" kérdései... szinte előre tudom, hogy a válasz igen lesz. Aztán lenyitom a kérdést és tényleg. :D Ilyeneket állítanak be világ problémáinak, hogy "a barátom 7ből csak 6 napot volt velem, holnap a barátaival lesz és emiatt hisztiztem, jogosan ugye?"

Kész vicc. :D Vannak, akiket tényleg szoktam sajnálni (megcsalós, gyerekkel otthagyós, kihasználós dolgok) de az oldal kérdéseinek 90%-áról nem lehet eldönteni, hogy trollkodás vagy valakinek ez tényleg problémának számít...

2016. nov. 13. 11:29
 6/23 anonim ***** válasza:
75%
Én ugyan szingli vagyok, de tök bírom ezt, szóval az életem rendben van és feljárok ide is meg Jehova Tanúin szórakozom jókat olykor. Mindenesetre a kedvencem innen a tokás pasi, akit anyuci meg hugica puszilgat. :D
2016. nov. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
49%
Vagyok. 7 éve boldog párkapcsolatban élek a számítógépemmel.
2016. nov. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Igen... En! Teljesen egyetértek a leirtakkal... :)

31 N

2016. nov. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de már inkább csak nevetni. Meguntam a sok "anyád, te büdös r.b.anc" és hasonló levelet, amit egy-egy segítő szándékú hozzászóláson után kaptam.
2016. nov. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
14%
Nekem csak látszólag van rendben a kapcsolatom, de mennyivel egyszerűbb mások életével foglalkozni, mint a sajátommal.
2016. nov. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!