Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszem neki, ha igen miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki, ha igen miért nem ír?

Figyelt kérdés

Van egy férfi (nem kisfiú, férfi) akivel 1,5hete találkoztam személyesen és órákig eldumáltunk, érdeklődött, láttam rajta hogy bejövök neki és Ő is nekem.

ég aznap rám írt közösségin -pedig nem is ismerősöm. tehát megkeresett.

aznap és másnap is beszélgettünk, hülyéskedtünk.

Utána nálam akad tel a beszélgetés-nem tudtam mit írni neki.

Tegnap én írtam rá, ismét beszélgettünk, sőt már hamburgerező helyekről is dumáltunk.

Írt egy j éttermet, mire mondtam hogy bár még nem voltam ott, de 1x beugrok.

Erre Ő "Oké, majd velem;)"


De tegnap ismét nálam akadt el a beszélgetés, hisz az ő smiley-jára nem tudtam mit reagálni.


Szóval jól eldumálunk, de miért nem ír rám ő?


2016. nov. 27. 14:49
 1/10 A kérdező kommentje:
mondja hogy tetszem neki (burkoltan) szerintem akár még találkozna is velem... meg ugye személyesen is megvolt a "kémia"
2016. nov. 27. 14:51
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Várj, belenézek a jósgömbömbe, és megmondom a választ, hogy egy számomra ismeretlen férfi, nem kisfiú, férfi, miért nem ír egy számomra ismeretlen nőnek, illetve hogy egyáltalán tetszik-e neki a nő.
2016. nov. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

figyelj okostojás.

mások sokkal értelmetlenebb kérdéseket tesznek fel.

ha nem tudsz válaszolni, NE ÍRJ SEMMIT

2016. nov. 27. 14:56
 4/10 anonim ***** válasza:
#2: :D :D :D
2016. nov. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Jól értem, hogy most az a baj, hogy miután nálad elhalt a beszélgetés, utána ő kivárja azt, hogy neked mikor lesz ismét alkalmas a dolog vagy mikor lesz kedved vagy akármi, és nem "zaklat" közben?

(elvégre nem csak a második válaszolónak nincs varázsgömbje, a pasinak sincs, szóval fingja nem lehet, hogy mitől szoktál eltűnni szó nélkül, szóval az ő részéről teljesen logikus hozzáállás, hogy majd amikor ismét alkalmas lesz neked, akkor jelentkezel).

2016. nov. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
lehet mégis csak egy félős kisfiú vagy annyira nem jössz be neki , hogy elhívjon egy kávéra.
2016. nov. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Most kuldtem neki egy vicces kepet ami kapcsolodik a tegnapi beszelgetesunkhoz.

Akkor ez nost nagy ciki es nagyon ramenosnek hat? :(

2016. nov. 27. 16:07
 8/10 A kérdező kommentje:
Azonnal reagal es erdeklodik a napomrol es arrol h vagyok
2016. nov. 27. 16:11
 9/10 BlackSword ***** válasza:
Te akasztottad el a beszélgetést, Te jössz!!! Lehet ő is ugyanezt érzi... De ha nem kérdezel rá akkor sosem tudod meg...
2016. nov. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

"A kérdező kommentje:


Most kuldtem neki egy vicces kepet ami kapcsolodik a tegnapi beszelgetesunkhoz.

Akkor ez nost nagy ciki es nagyon ramenosnek hat? :("


Húhaaa.. próbáld meg ne sértésnek venni, de az lehet, hogy a pasi már férfi, nem kisfiú, de hogy te még kislányként állsz hozzá ehhez a társkereséshez, nem nőként, az tuti.


Miért lenne "ciki" vagy "rámenős"?

És ha még "rámenős" is lenne (nem az), még akkor is: az miért lenne "ciki"?

Elméletileg felnőtt nő lennél, nem pedig egy kis tini, szóval mégis mi a manóért lenne ciki, ha kifejeznéd a másik számára, hogy szimpatikus a számodra és érdeklődsz iránta?

Ebben mi a ciki felnőttként? (vagy akár érettebb tiniként...)

2016. nov. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!