Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Elhigyjem vagy inkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szatyi94 kérdése:

Lányok! Elhigyjem vagy inkább ne? Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Beszélek egy lànnyal akit szeretek és kérdeztem hogy ismerkedik-e valakivel amire azt mondta nem. Majd kérdeztem van-e udvarlója és azt mondta hogy igen! Haver szerint ez kamu! Szerintetek is?
2016. nov. 28. 09:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van olyan srác, aki udvarol, de részemről tárgytalan, megmondtam neki, hogy nem akarok semmit tőle, ha így megfelel beszéljünk tovább, ha nem, akkor nem s ne haragudjon. De ez nem jelenti,h ismerkedek vkivel.

Remélem érthető, így. Nem tudom, h hasonlóan van-e a lány, de ilyen helyzetben gondolkozhatsz vagy abban, amit haverod mondott,h kamu...

23N

2016. nov. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Kedves vàlaszoló!


Ez az egész ott kezdődik hogy a lánynak a baràtnőjével akartam jàrni de az a làny elutasitott(végül kiderült azért mert a nagyija tiltja hogy velem legyen). Ez akit most szeretek sajnos nem akar semmit és két héttel ezelőtt kérdeztem tőle hogy hogyan àll a fiúkkal és a szokàsos ami nyàron is volt, hogy senki nem néz rà, nem kell senkinek, nincs csak 1-2 baràtja míg az osztàlyból mindenki mással csak azért van hogy ne szóljàk meg. Utàna(múlthéten) egész héten nem beszéltünk mert sok tanulnivaló meg edzés stb és sajnos egyszer még tiltott is, majd hirtelen lett udvarlója hàt haver szerint ezért kamu. Ez a làny azt mondta nekem hogy làtja rajtam hogy bizonyitanék és tennék érte, ezért ha a baràtnőjét elengedem megbeszéljük mi legyen és összejön velem(most pedig az ellenkezőjét mondja, így olyan mintha csak hülyitett volna, meg azzal magyaràzza hogy azért mondta ezt mert màr biztos fàradt volt)...Amikor ezt mondta nem tudom miért de egy csapàsra beleszerettem és messze lakik(100 km) és nagyon hiànyzik és nagyon de nagyon szeretem:)

2016. nov. 28. 10:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Általános iskola, nem nehéz: higgyem, hagyjam.
2016. nov. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Vagyis?
2016. nov. 28. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!