Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen a provokatív viselkedés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a provokatív viselkedés?

Figyelt kérdés
Ezt kérte tőlem a barátom, h viselkedjek így. Ti mit értenétek ez alatt? A provokatív jelző a k.vást helyettesíti jobb híján :) női és férfi válaszok is érdekelnének
2016. nov. 28. 17:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? :)


Van, aki azt hiszi, hogy a provokatív = k.vás. Nem, épp fordítva, a k.va próbál provokatív lenni.

Azt jelenti, hogy valószínűleg kis "túl szerény" lány vagy szerinte, és ő szeretné látni rajtad, hogy kívánod a szexet vele, meg hogy ráizgulsz. Ebben az a csel, hogy ha természetednél fogva ilyen vagy, oké, de ha mesterségesen próbálsz ilyen lenni, könnyen félrecsúszhat a dolog, és furán jön ki.


Mondjuk kezdeményezel te az ágyban, vagy egyszerűen úgy nézel rá, hogy üsse át a szívét, hogy te most nagyon azt akarod, hogy majd mikor hazamentek, jól hatoljon beléd. Persze ennél megvan a jó egészséges egyensúly, amikor ilyen vagy, de nem viszed túlzásba, vagy úgy vagy ilyen, hogy csak ő veszi észre.

Tudod, mit? Egyszer, mikor olyan helyen lesztek, simán markolj bele határozottan (de óvatosan persze) a gatyájába elöl, majd csinálj úgy, mintha mise történt volna. Hozd zavarba néha az ilyennel! Megzakkan majd. :D Majd mikor oda kerültök, már kattogni fog a feje.

2016. nov. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Pont ezért tettem fel a kérdést, mert nem értettem mire gondol. Azt tudom, h imádja, h kezdeményező vagyok, nagyon élvezem a szexet vele, és szeretek szeretkezni. Változatos, izgalmas szexuális életet élünk és ezért bizonytalanodtam el, h mégis mi hiányzik neki? Aztán persze rákérdeztem - imádok pl úgy beszélgetni, h közben a fark.át nyalogatom - mire gondol, és kiderült, h öltözködéste. Több magassarkú, combfix, szoknya ilyesmi..
2016. dec. 1. 07:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Na látod, a kommunikáció nem is olyan rossz dolog. :D
2016. dec. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!