Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire gondoltok ez alapján a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire gondoltok ez alapján a viselkedés alapján?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, nagyon bonyolult. Privátban leírom annak aki szeretné.

Röviden viszont annyi, hogy érzem és tudom, hogy van köztünk egy bizonyos vonzalom, nagyon jól eltudunk egymással beszélgetni, szinte mindent megosztunk egymással. Egy-két enyhe szexuális téma is néha felmerül. Van, hogy becézgetjük is egymást. Viszont nem túl sokat találkozunk (bár nem is lakunk közel egymáshoz). Úgy gondolom, hogy más lány nincsen a képben és elmondása szerint senki közelébe nem érek. Ennek ellenére mégsem lép, mégsem fűzi szorosabbra a kapcsolatot. Nem haladunk sehova.

Mit gondoltok?

F20, L22


2016. nov. 10. 20:40
 1/4 anonim ***** válasza:

" és elmondása szerint senki közelébe nem érek"


Realizálod, hogy ez nem dícséret, sőt...?

2016. nov. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Valóban nagyon rosszul fogalmaztam. Szóval mások nem érnek az én közelembe.
2016. nov. 10. 21:08
 3/4 anonim ***** válasza:

Elmondom èn milyen válaszokat kaptam hasonló esetben, egyiket sem tudtam hasznosítani, remèlem Neked menni fog.

1. Lépj te!

2. Észre sem vetted és visszautasításnak vette a mosolyod vagy azt,hogy kedves vagy.

3. Talonban tart.

4. Nem gondolja komolyan.

5. Csak akkor találkozik veled amikor más nem ér rá.

2016. nov. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :D Ugyan hasznosítani én sem tudom nagyon egyiket sem viszont kedves vagy, hogy írtál :)
2016. nov. 10. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!