Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem mondja meg az okát?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem mondja meg az okát?

Figyelt kérdés
Szakitott a párom, chatben. Ezt megszoktam, sokszor a fontos dolgokról csak ilyen módon tudott beszélni, élőben visszafogott. Most is chatben akart valamit megtudni, meg elmondta szakit, jobbat érdemlek. Próbáltam értelmeset válaszolni, de kb azt sem értettem mit akar és igy kellett volna mondanom a véleményem. Szakitott, fel akartam hivni, ki volt kapcsolva. Beszéltem vele másnap személyesen, mondtam hogy nekem ő igy jó ahogy van, stb azt hittem minden ok. Erre köszönéskor is hideg maradt, se puszi sem semmi. Biztos az a baja, hogy chatben nem válaszoltam vagy nem úgy ahogy kellett volna. Ő meg élőben nagyon nehezen találja a szavakat..
2016. nov. 28. 19:26
 1/3 anonim ***** válasza:
És ha azért szakított mert megcsalt és bántja?
2016. nov. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 IndokolatlanZámbóÁrp ***** válasza:

Azt hitted, hogy erre a kérdésre nem fog indokolatlanul válaszolni Zámbó Árpy.

Tévedtél.

2016. nov. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
lol^
2016. nov. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!